Загружается, подождите...

Травмалек (Traumalek)


основні фізико-хімічні властивості:гранули білого кольору з сірим абокремуватим відтінком;

склад:10 г гранул містять:арніка С6-10мг,беліс переніс С3-10мг, гіперикум С3- 20мг, ледум С3-20мг, симфітум С6-20мг,ехінацея С3-20мг;допоміжні речовини: цукор.

Форма випуску. Гранули.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості. Препарат чинитькровоспинну, аналгезуючу, протизапальну дію, стимулює процеси регенерації тарепарації тканин.

Показання для застосування. Травми,вивихи,струс мозку, опіки (хімічні, термічні). Профілактика і лікування кровотечі ізапальних процесів при хірургічних втручаннях.

Спосіб застосування та дози. Разова доза препарату для дорослих і дітей старше 7років складає 7 гранул. Для дітей від 6 до 7 років призначається по 1 грануліна 1 рік життя.Частота прийому препарату залежить від перебігузахворювання. З профілактичною метою препарат приймають 1 раз на добу. Угострій стадії хвороби з лікувальною метою препарат приймають по 7 гранул 6разів на добу до поліпшення, потім 3 рази на добу протягом 7 діб. При хронічнихзахворюваннях Травмалек приймають по схемі: по 7 гранул 3 рази на добу протягом1 тижня, потім 2 рази на добу протягом наступного тижня і потім 1 раз на добупротягом 1 тижня. При необхідності курси лікування повторюють.Гомеопатичний препарат Травмалек приймається міжприйомами їжі, гранули рекомендується розсмоктувати під язиком, не запиваючиводою.

Побічна дія. Препарат переноситься добре,але іноді можуть виникати алергічні реакції: висип на шкірі, свербіж.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату, дитячий вік до 6 років.

Передозування. Не спостерігалось.

Особливості застосування.Вагітність та період лактації. Можливе застосування урекомендованих дозах під контролем лікаря.Під час лікування не рекомендуєтьсявживати у великій кількості міцний чай, каву, алкоголь, прянощі, вельми холоднуабо вельми гарячу їжу.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Суміснийз іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому місціпри температурі 15 – 25°С.Зберігати в недоступному для дітей місці!Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z