Загружается, подождите...

Тонус (Tonus)


основні фізико-хімічні властивості: рідина віджовто-коричневого до червоно-коричневого кольору;

склад: 100 мл еліксиру містятьводно-спиртовий екстракт із суміші (кореневищааїру звичайного 0,15 г;трави деревію звичайного 0,05 г; трави м’яти перцевої 0,07 г; кореневища зкоренями елеутерокока 0,07 г; трави буркуна лікарського 0,05 г; кореневищ зкоренями ехінацеї пурпурової 0,06 г; плодів глоду 0,05 г);допоміжні речовини: цукор пісок, барвник Е 150 ,вода очищена, спирт етиловий 40%.

Форма випуску. Еліксир.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код АТСА13А.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Діючою речовиною препарату єкомплекс біологічно активних речовин лікарських рослин. Препарат виявляєімуномодулюючу, адаптогенну, стресопротекторну дію. Підвищує резистентністьорганізму до ендо- та екзотоксичних чинників, підвищеної температури,техногенного забруднення, фізичних і психічних навантажень. Фармакологічнийефект зумовлений впливом еліксиру на імунний статус і біохімічні процеси, щовиявляється в підвищенні загального опору організму та працездатності, фізичноївитривалості. Препарат не виявляє токсичної дії.

Показання для застосування. Еліксир Тонус показаний припатологічних процесах, що вимагають корекції імунного статусу організму.Імунодефіцитний стан при хронічнорецидивуючих запальних і інфекційних захворюваннях; психічна і фізичнаперевтома; неврастенії, що супроводжуються сексуальними розладами.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовуютьвнутрішньо, за 15 - 20 хвилин до їди, по 1 десертній ложці, 3 рази на добу.Курс лікування - 14 діб. Можливі повторні курси після 10 - 15-денної перерви.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Періоди вагітності,лактації; підвищена чутливість до компонентів препарату; протипоказано дітям до14 років.

Передозування. При передозуванні слідпромити шлунок.

Особливості застосування. Під час лікуванняеліксиром слід утримуватися від керування автотранспортом і роботи з потенційнонебезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Недосліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище +25 0С. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z