Загружается, подождите...

Тонзипрет (Tonsipret)


основні фізико-хімічні властивості: прозора, злегка жовтувата рідина зароматним запахом і гострим, пекучим смаком;

склад: 10 г (=10,9 мл) крапель містять: лаконос американський D1(Phytolacca americana) - 2 г, гваякове дерево (або бакаутове дерево) D4 (Guaiacum officinale або Guaiacum sanctum) - 4 г, перець стручковий D4 (Capsicum аnnuum) - 4 г; в 1 мл – приблизно 19 крапель;допоміжні речовини: спирт етиловий (53,0 – 57,0 об.%).

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична

група. Комбіновані препарати, якізастосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Код ATC R05X.

Фармакологічні властивості. Лікарські рослини, що входять до складукомплексного гомеопатичного препарату, містять сапоніни, флавоноїди, ефірніолії. Перець стручковий містить пекучі речовини капсаїциноїди, основноюскладовою частиною яких є капсаїцин (до 77%) Склад лікарських рослин, які єкомпонентами препарату, зумовлює протизапальну та аналгетичну дію лікарськогозасобу та зону його застосування. Лаконос американський, що входить до складупрепарату, чинить також імуностимулюючу дію.

Показання

для застосування. Гострі та хронічні запалення глотки, гортаніта мигдаликів (тонзиліт, ларингіт, фарингіт).

Спосіб застосування та дози. Якщо немає особливих вказівок лікаря,препарат приймають так:

Гострі захворювання

Хронічні захворювання

Дорослі та діти старше 12 років Кожні півгодини, але не більше 12 разів на день, по 5 -10 крапель 1-3 рази на день по 5 -10 крапель

Діти від 6 до 12 років Не більше 8 разів на день по 5 -10 крапель Не більше 2 разів на день по 5 -10 крапель

Діти від 1 до 6 років Не більше 6 разів на день по 5 -10 крапель Не більше 1 - 2 разів на день по 5 -10 крапель Необхідну кількість крапель потримати недовго у роті і потімпроковтнути. За необхідності краплі можна застосовувати з невеликою кількістюводи.Для дітей рекомендується краплі розбавляти 1 столовою ложкою води.Флакон при накапуванні препарату слід тримати вертикально. Перед застосуваннямрозчин збовтати.Тонзипрет слід приймати до зникнення симптомів захворювання, у разітривалого застосування (більше місяця) лікування слід продовжувати під наглядомлікаря.

Побічна дія. Іноді можливі нудота та діарея. У поодинокихвипадках - алергійні реакції.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентівпрепарату. Через вміст етанолу препарат не слід приймати хворим на алкоголізм.У зв’язку з недостатністю досвіду щодо застосування не слід призначати дітям до1 року.

Передозування. При прийомі великих доз Тонзипрета, які значноперевищують рекомендовану, можливо отруєння алкоголем, що може становитизагрозу для життя (параліч дихання), особливо у дітей. При прийомі вмісту всієїпляшечки одноразово спирту етилового вживається відповідно до об’єму крапель13,0 г (30 мл крапель) і 21,9 г (50 мл крапель).

Особливості застосування. Лікування препаратом Тонзипрет в періоди вагітностіта годування груддю, у зв’язку з недостатністю досвіду його застосування,можливо тільки під наглядом лікаря. Зважаючи на вміст алкоголю, у разіепілепсії, захворювань печінки та мозку, а також хворим, які перенесли травмиголовного мозку, препарат рекомендується призначати у вигляди таблеток.При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливо загостренняіснуючих захворювань (первинне погіршення). Під час зберігання можливо незначне помутніння або випадання осаду,проте це не впливає на дію препарату.У рекомендованих дозах Тонзипрет не впливає на здатність керуватитранспортом і працювати з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Негативні ефекти внаслідок взаємодії зіншими лікарськими засобами не відомі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці! Зберігатив захищеному від світла місці при температурі не вище 25˚С.Термін придатності - 3 роки. Не використовувати препарат післязакінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Розпочатий флаконможна використовувати протягом місяця.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z