Загружается, подождите...

Тонзилітіс-нозод-ін’єль (Tonsillitis-nosode-injeel)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин без запаху;склад: Tonsillitis-NosodeD 10 - 0,367 мл, Tonsillitis-Nosode D 30 - 0,367 мл, Tonsillitis-Nosode D 200 0,367 мл; допоміжні речовини: натрію хлорид.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Десенсибілізуюча, лімфодренажна,імунокоригуюча дія, яка базується на активації захисних сил організму танормалізує його функції.

Показання для застосування. Хронічний тонзиліт та захворювання, щовиникли як ускладнення після лікування тонзиліту, ангіни, а саме: ревматичнийполіартрит, гломерулонефрит, нефрози, ендокардити, ураження міокарда тапечінки.

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим та дітям з 6-ти років– 1 ампула по 1,1 мл, від 3-х до 6-ти років – ½ об’єму ампули.Застосовувати у вигляді внутрішньом’язових, підшкірних та внутрішньошкірнихін’єкцій 1-3 рази на тиждень. Курс лікування – 3-5 тижнів.

Побічна дія. Відсутня.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не відзначалось.

Особливості застосування. З урахуванням особливостей перебігу захворювання тастану хворого лікар може змінювати тривалість курсу лікування та спосібзастосування (пероральний прийом препарату). У перші дні лікування можливезагострення захворювання (посилення болю в горлі), що є ознакою активноговиведення токсинів і не потребує припинення лікування. Ефективність застосування препарату вагітним та жінкам, які годуютьгруддю, окремо не досліджувалась.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15 оС - 25 оС,у захищеному від світла місці.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності − 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z