Загружается, подождите...

Ехінацеї пурпурової кореневищ з корінням настойка (Tinctura echinaceae purpureae)


основні фізико-хімічні властивості

: прозора рідина червоно-бурого кольору, зі специфічним запахом;

склад: 1 флакон містить 25 мл або 50 мл (1:10) настойки кореневищз коренями ехінацеї пурпурової;допоміжна речовина: спирт етиловий 50 % .

Форма випуску. Настойка.

Фармакотерапевтична група. Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03A X13.

Фармакологічні властивості. Механізм дії препарату зумовлений активізацієюпроцесів клітинного імунітету, стимуляцією фагоцитарної активності макрофагів іхемоктаксису гранулоцитів, а також сприянням вивільненню цитокінів. Притривалому застосуванні ехінацеї настойка підвищує неспецифичну резистентністьорганізму до несприятливих умов навколишнього середовища.

Показання для застосування. Препарат застосовують внутрішньо вкомплексній терапії при хронічних захворюваннях органів дихання, виразковійхворобі шлунка та 12-палої кишки, хронічних інфекціях сечовивідних шляхів, атакож зовнішньо при ранових ушкодженнях, які тривалий час не загоюються, татрофічних виразках шкіри.

Спосіб застосування та дози. Внутрішньо дорослим призначають препарат засхемою: 40 крапель на перший прийом, потім - 20 крапель через 2 години; у наступнідні по 20 крапель 3 рази на добу. При захворюваннях органів дихання можливеприймання по 5 -15 крапель 2-3 рази на добу. Для більш швидкого розвитку ефектупризначають по 10 - 15 крапель 5-6 разів на добу протягом 1-3 днів. Зовнішньо використовують для примочок, компресів, полоскань, тампонів(20 - 60 крапель настойки в 100 мл ізотонічного розчину натрію хлориду).Дітям віком 7 – 12 років настойку призначають у розведеному вигляді (до1 частини препарату додають 2 - 3 частини кип”яченої води) по 5 - 10 крапель 2- 3 рази на день до їжі.

Побічна дія. Озноб, диспептичні явища, алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до активнихречовин, що містяться в препараті, цукровий діабет, прогресуючі системнізахворювання (туберкульоз, лейкози, колагенози, поширений атеросклероз).Не застосовувати у дітей до 7 років.

Передозування. Випадки передозування невідомі.

Особливості застосування. Безпечність та ефективність застосування препарату вперіод вагітності та лактації не встановлена. Після прийому препарату слід утримуватися відкерування транспортними засобами та потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в прохолодному (8-15°С),захищеному від світла та недоступному для дітей місці! Термін зберігання – 2роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z