Загружается, подождите...

Полинунастойка (Tinctura avsinthii)


міжнародна назва: artemisia absinthium;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина бурувато-зеленого кольору ізхарактерним запахом, гірким смаком;

склад: 1 флакон містить полину гіркого трави і листя подрібнені (1 : 5) 25мл;допоміжні речовини: спирт етиловий 70%.

Форма випуску. Настойка.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що підвищують апетит. Код АТС А15.

Фармакологічні властивості. Полину настойка належить до гіркоти.Механізм дії препарату обумовлений подразненням чутливих нервових закінчень –смакових рецепторів слизових оболонок порожнини рота, язика, що рефлекторнимшляхом викликає посилення секреції шлункового соку, підвищення апетиту,покращання процесу травлення.

Показання для застосування. Полину настойку призначають при гіпоациднихта анацидних гастритах, анорексії, пов’язаній із захворюваннями нервовоїсистеми, перенесеними оперативними втручаннями, інфекційними хворобами, впливомхімічних та інших факторів.

Спосіб застосування та дози. Полину настойку дорослі приймають по 15 -20 крапель 3 рази на день за 15 - 30 хв. до їди. Тривалість прийому залежитьвід тяжкості захворювання, характеру супутної терапії, досягнутого ефекту.

Побічна дія. Тривале застосуванняПолину настойки можевикликати так звану полинну епілепсію.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Підвищенашлункова секреція, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, рефлюкс-езофагіт,епілепсія. Вагітність. Діти до 12 років.

Передозування. Прийом у підвищених дозах, особливо тривалий, можепризвести до отруєння – розвитку судом, галюцинацій, втрати свідомості.Лікування. Симптоматичне.

Особливості застосування. Препарат містить спирт! Слід дотримуватисяобережності при прийманні лікарського засобу через те, що препарат впливає наздатність керування автомобілем та іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, прохолодному(8-15°С), захищеному від світла місці. Термін придатності - 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z