Загружается, подождите...

Липовий цвіт (Tiliaceae floris)


основні фізико-хімічні властивості: порошкоподібна маса із шматочків різноїформи сірувато-зеленого кольору з включеннями різних відтінків жовто-гарячогокольору; запах слабкий, духм’яний;

склад: квітки липи.

Форма випуску. Чай.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при кашлі та застуднихзахворюваннях. Код АТС R05X.

Фармакологічні властивості. Фіточай Липовий цвіт має потогінну і протизапальнудію. Застосування фіточаю Липовий цвіт при застудних і гострих респіраторнихзахворюваннях, що супроводжуються пропасницею, катаральними явищами інездужанням, сприяє зниженню температури тіла і поліпшенню загальногосамопочуття.Виявляє місцевийпротизапальний ефект. Поліпшує функції серцево-судинної системи, підвищуєрезистентність організму і стійкість до інфекцій.

Показання для застосування. Пропасні стани і катаральні явища при гострихреспіраторних захворюваннях, грипі, гострих вірусних інфекціях, а також з метоюпрофілактики застудних захворювань при переохолодженні організму.Застосовуютьтакож для профілактики та оптимізації лікування запальних захворювань порожнинирота та органів дихання.

Спосіб застосування та дози. 1 фільтр-пакетик заварити 1 склянкою (200мл) окропу, настоювати протягом 10 хв. Пити гарячим по 3 - 4 склянки на добу.Дітям старше 7 років 1 фільтр-пакетик заварити 1 склянкою (200 мл) окропу,настоювати протягом 10 хв., потім розвести кип’яченою водою 1:1. Пити гарячимпо 2 склянки на добу.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до квіток липи. Вагітність талактація. Діти до 7 років.

Передозування. При дотриманні рекомендованих доз передозування неспостерігається.

Особливості застосування. Не перевищувати рекомендованих доз.Не впливає наздатність керування автотранспортом та іншими механізмами, що потребуєпідвищеної концентрації уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z