Загружается, подождите...

Туя комп мідний вершник (Thujacomp cooper rider)


основні фізико-хімічні властивості:прозора рідинавід безбарвного до світло жовтого кольору із слабким спиртовим запахом;

склад: 100 г препарату містять туїзахідної D6 – 0,3 мг, золота металічного D12 – 1х10-7, меркуріусусолюбілісу за Ганеманом D12 – 1х10-7 (за гомеопатичною фармакопеєюНімеччини);допоміжні речовини: спирт етиловий.

Форма випуску. Краплі гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуютьсяв урології. Код АТС G04BX50.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. До складупрепарату входять три відомі гомеопатичні монопрепарати. У гомеопатії Thujaoccidentalis традиційно застосовується при простатиті, збільшенніпередміхурової залози у хворих літнього віку та після неспецифічних абоспецифічних захворювань сечостатевої системи у чоловіків. Aurum metallicum застосовуютьпри гіперемії та запальному ущільненні різних органів. Mercurius solubilisHahnemanni виявляє вибіркову дію на слизові оболонки і тканини залоз тазастосовується при запальних та гнійних процесах у цих тканинах.Препарат має простатотропні властивості, обумовленіпомірною андрогенною активністю, протизапальними та аналгезивнимивластивостями, а також здатністю покращувати мікроциркуляцію тканинпередміхурової залози.Якдодатковий ефект виявлено наявність гастро- та гепатопротекторної, діуретичноїта седативної дії.Фармакокінетика. Препарат швидко та майже повністювсмоктується після перорального застосування. Дія препарату є сукупною дієюйого компонентів. Проведення кінетичних спостережень не можливе, оскільки усіразом компоненти не можуть бути відстежені за допомогою маркерів абобіодосліджень. З цієї ж причини неможливо виявити і метаболіти препарату.Не утворює токсичних метаболітів. Не депонується утканинах організму.

Показання для застосування. Хронічний простатит,доброякісна гіперплазія передміхурової залози у поєднанні з простатитом.

Спосібзастосування та дози. Дозувстановлюють індивідуально. Препарат застосовується за 30 хвилин до або черезодну годину після їжі по 10 крапель, розведених в 1/2 склянки води, 3 рази надобу. Тривалість курсу лікування становить 8 тижнів. Після зникнення симптомівзахворювання важливо закріпити терапевтичний ефект 3-4-місячним прийомомпрепарату, незважаючи на відсутність симптоматики.

Побічна дія. На початку лікуванняможливе тимчасове посилення симптомів захворювання. У разі погіршення стану слід обов’язково зробитиперерву у застосуванні препарату на 7-10 діб.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату.

Передозування. Симптоми: нудота, блювання.Лікування: у разі передозування необхідно негайнопромити шлунок. У подальшому проводять симптоматичну терапію. При тяжкомуотруєнні хворого слід госпіталізувати. Специфічного антидоту не існує.

Особливості застосування. Ефективність табезпечність застосування препарату для дітей не досліджені. Із застосуванням препарату добре поєднуютьсянехімічні види лікування передміхурової залози (фізіотерапія, акупунктура,рослинні препарати).

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Значущихявищ несумісності з лікарськими препаратами інших груп не виявлено.Будь-які способи лікування інших захворюваньприпустимі у повному обсязі.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ˚С.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z