Загружается, подождите...

Теравіт (Theravit)


основні фізико-хімічні властивості: продовгуваті таблетки, вкритіоболонкою, темно-червоного кольору;

склад: 1 таблетка містить вітамінА (у вигляді b-каротин+ретинолу ацетату) - 5000МО; вітамін В1(тіаміну мононітрат) - 3 мг; вітамін В2 (рибофлавін) - 3,4 мг;вітамін В3 (у вигляді ніацинаміду) - 20 мг; вітамін В5 (увигляді кальцію пантотенату) -10 мг; вітамін В6 (піридоксинугідрохлорид) - 3 мг; вітамін В12 (ціанокобаламін) - 9 мкг; фолієвакислота - 0,4 мг; біотин - 30 мкг; вітамін С (аскорбінова кислота) - 90 мг;вітамін Е (a-токоферолу ацетат) - 30 МО; вітамін D3 (холекальциферол) - 400МО;залізо (у вигляді заліза фумарату) - 27 мг; фосфор (у вигляді кальціюгідрофосфату) - 31 мг; йод (у вигляді калію йодиду) - 150 мкг; мідь (у виглядіміді сульфату) - 2 мг; цинк (у вигляді цинку оксиду) - 15 мг; селен (у виглядінатрію селенату) - 10 мкг; хром (у вигляді хрому хлориду) - 15мкг; молібден (увигляді натрію молібдату) - 15 мкг; марганець (у вигляді марганцю сульфату) - 5мг; магній (у вигляді магнію оксиду) -100 мг; кальцій (у вигляді кальціюгідрофосфату) - 40 мг; калій (у вигляді калію хлориду) - 7,5 мг; хлор ( увигляді калію хлориду) - 7,5 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,желатин, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, кальцію силікат,гідроксипропілметилцелюлоза, кросповідон, гідроксипропілцелюлоза, барвники(червоний №40, синій №2), поліетиленгліколь, кремнію діоксид, целюлоза, магніюстеарат, крохмаль кукурудзяний, калію сорбат, натрію лаурилсульфат, кальціютрифосфат, натрію бензоат, кальцію стеарат, глютен, кислота сорбінова, аскорбілпальмітат,цукор.Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінний препарат із макро- і мікроелементами.Код АТС А11А А04.Фармакологічнівластивості. Вітамін А бере участь у процесах кольоросприйняття, адаптації зорулюдини до темряви. Необхідний для нормальної регенерації тканин. Забезпечуєвисокий рівень антиоксидантного та імунного захисту організму.

Вітамін В1 бере участь у регуляціївуглеводного обміну, забезпечує нормальну нервову провідність, сприяє прискореннюреакції і поліпшенню пам'яті.

Вітамін В2 - активний каталізаторпроцесів тканинного дихання і зорового сприйняття. Бере участь у кровотворенні,обміні вуглеводів і жирів. Перешкоджає розвитку дисбактеріозу.

Вітамін В3 (ніацин). Бере участь у процесахтканинного дихання, жирового і вуглеводного обміну, у регуляції функційголовного мозку, серцево-судинної системи, органів травлення і системи крові.

Пантотенова кислота (вітамін В5) входить до складу коензимуА, відіграючи важливу роль в обміні вуглеводів і жирів. Бере участь у синтезікомпонентів сполучної тканини, гормонів надниркових і статевих залоз; регулюєвсмоктування з кишечнику калію, глюкози, вітаміну Е.

Вітамін В6 бере участь в обмінібілків, синтезі нейромедіаторів, кровотворенні.

Вітамін В12 бере участь у синтезінуклеотидів, у процесах кровотворення і формуванні клітин нервових оболонок.

Фолієва кислота разом з вітаміном В12бере участь у синтезі нуклеотидів, стимулює процеси кровотворення і регенераціїтканин. Знижує утримання жиру в печінці.

Біотин відіграє важливу роль в обмінівуглеводів і жирних кислот. Впливає на стан шкіри, нервової системи ішлунково-кишкового тракту.

Вітамін С активно бере участь у регуляціїокисно-відновних процесів, в обміні вуглеводів, у синтезі стероїдних гормонів,катехоламінів, у згортанні крові. Посилює синтез колагену, стимулює процесирегенерації, нормалізує проникність капілярів. Як ключовий компонент системантиоксидантного та імунного захисту підвищує адаптаційні можливості організму,посилює його опір до інфекцій.

Вітамін D3 регулює обмін кальцію іфосфору в організмі, бере участь у побудові, мінералізації і регенераціїкісткової тканини.

Вітамін Е - важлива ланка антиоксидантноїсистеми організму. Бере участь у формуванні міжклітинної речовини, компонентівсполучної тканини і гладкої мускулатури.

Залізо бере участь у кровотворенні якскладова частина гемоглобіну. Входить до складу ряду життєво важливихферментних систем.

Фосфор нормалізує діяльність центральноїнервової системи, перешкоджає розвитку перевтоми. Стимулює ріст і розвитоккісткової тканини, активізує кровотворення.

Йод бере участь в утворенні гормонівщитовидної залози, що регулюють функції серцево-судинної, центральної нервовоїсистеми, печінки, нирок та інших органів.

Мідь входить у систему антиоксидантногозахисту. Необхідна для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції,засвоєння заліза. Бере участь у мінералізації кісткової тканини.

Цинк бере участь у кровотворенні,синтезі амінокислот, реакціях імунного та антиоксидантного захисту, узберіганні і передачі генетичної інформації. Забезпечує нормальну функціюендокринних залоз, у тому числі вироблення інсуліну, підтримує статеву ірепродуктивну функції. Нормалізує жировий обмін.

Селен входить до складу найважливіших антиоксидантнихферментів. Синергіст вітаміну Е.

Хром,забезпечуючи нормальнуактивність інсуліну, бере участь у регуляції обміну глюкози.

Молібден входить до складу ряду ферментів,що регулюють білковий обмін.

Марганець забезпечує активність ряду антиоксидантнихферментів,бере участь у формуванні кісткової і хрящової тканини, дублюєкальційзберігаючу функцію вітаміну D.

Магній нормалізує збудливість нервовоїсистеми, забезпечує нормальну діяльність кістякових м'язів і міокарда. Входитьдо системи антиоксидантного захисту організму. Кальцій є важливим структурним компонентом кісткової тканини,забезпечує нормальну проникність судинної стінки, нервову провідність,автоматизм серця, бере участь у скороченні посмугованих і гладких м'язів,згортанні крові.

Калій бере участь у проведенні нервовихімпульсів, скорочувальній діяльності кістякової мускулатури і серцевого м'яза.

Хлор відіграє істотну роль у процесахтравлення, у підтримці нормального електролітного обміну і кислотно-лужногобалансу.Фармакокінетика. Враховуючи, що препаратмає сукупну дію його інгредієнтів, які усі разом не можуть бути простежені задопомогою маркерів або біохімічних тестів, проведення фармакокінетичнихдосліджень не є можливим.

Показання для застосування. Теравіт з лікувальною метою застосовують у дорослих і дітейстарших 12 років для підвищення опірності до простудних та інфекційнихзахворювань; при тривалому впливі шкідливих факторів, екологічного, у томучислі радіаційного, походження; на фоні нервових і фізичних перевантажень; дляуповільнення процесів старіння; при дефіциті харчових вітамінів і мінеральнихречовин.

Спосіб застосування та дози. Приймати по одній таблетців день під час або після їжі, протягом 1 місяця. Тим, хто проживає в регіонахіз несприятливою екологічною ситуацією, рекомендується повторний курс лікуванняпісля інтервалу в 1 - 3 місяці. З лікувальною метою застосовують згідно зпризначенням лікаря.

Побічна дія. У випадку передозування абоприйому натще в осіб, схильних до алергічних реакцій, можливе відчуття нудоти.Протипоказання.Підвищенаіндивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічніреакції).

Передозування. Для препарату“Теравіт”не описане. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Слід бути обережним притяжких захворюваннях нирок і печінки, гострому панкреатиті, нещодавноперенесеному інфаркті міокарда, гіпертонічній хворобі; а також, призначаючипрепарат дітям, вагітним жінкам або матерям, що годують груддю.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Якпрепарат супроводу посилює ефективність і знижує число побічних ефектів на фонітривалої медикаментозної або променевої терапії.

Умови та термін зберігання. При кімнатній температурі,у сухому, темному місці, недоступному для дітей. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z