Загружается, подождите...

Фурацилінова мазь 0,2% (The furacilin ointment)


міжнародна та хімічна назви: nitrofurale; фурацилін-5-нітрофурфуроласемікарбазон;

основні фізико-хімічні властивості: однорідна маса жовтого кольору;

склад: 1 г мазі містить 0,002 г фурациліну;допоміжні речовини: вазелін;

Форма випуску. Мазь .

Фармакотерапевтична група. Похідні нітрофурану. Код АТС D08AF01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарат виявляє бактерицидну та бактеріостатичну діювідносно грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів – стафілококів,стрептококів, дизентерійної та кишкової паличок, сальмонели паратифу, збудниківгазової гангрени.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання для застосування. Лікування блефаритів, кон”юктивітів,пролежнів, ранових та виразкових ушкоджень шкіри, опіків ІІ–ІІІ ступеню.

Спосіб застосування та дози. Препарат наносять на уражені ділянки шкіритонким шаром, при необхідності використовують пов’язку. При блефаритах країповік змазують маззю 2–3 рази на добу.Тривалість курсу лікування залежить від характеру та вираженостізахворю-вання, досягнутого терапевтичного ефекту та чутливості до препарату.

Побічна дія. При підвищеній індивідуальній чутливості докомпонентів препарату можливий розвиток місцевих алергічних реакцій,дерматитів.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до фурациліну.

Особливості застосування. У разі застосування препарату для лікування повікпри блефаритах не допускати попадання мазі на слизову оболонку очей.У разі попадання швидко видалити з допомогою стерильної серветки тадобре промити водою.

Передозування. Не виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. На сьогодні поки що невідома.

Умови та строки зберігання.Зберігають у добре укупореній тарі, при температурівід 8 ˚С до 15 ˚С, у захищеному від світла, недоступному для дітеймісці. Термін придатності– 4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z