Загружается, подождите...

Тауфорин“оз” (Tauforin“oz”)


хімічна назва: 2-аміноетансульфоновакислота;

основнi фiзико-хiмiчні властивостi: безбарвна прозора рідина;

склад: 1 мл містить таурину 40мг;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат(ніпагін), вода очищена.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються вофтальмології. Код АТСS01XA.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Таурин належить доамінокислотних препаратів, які стимулюють репаративні і регенераційні процесипри захворюваннях сітківки ока дистрофічного характеру, травматичних ураженняхтканин ока, патологічних процесах, що супроводжуються різким порушеннямметаболізму цих тканин. Як амінокислота, яка містить сірку, препарат сприяєнормалізації функцій клітинних мембран, оптимізації енергетичних і обміннихпроцесів, підтриманню сталості електролітного складу цитоплазми клітин,гальмуванню синаптичної передачі (нейромедіаторна роль).Є дані про ефективністьпрепарату як засобу, що знижує внутрішньоочний тиск у хворих на глаукому.Фармакокінетика.Не досліджена.Показання для застосування. Дистрофічні ураження сітківкиока, включаючи спадкові тапеторетинальні дегенерації, дистрофії рогівки,старечі, діабетичні, травматичні і променеві катаракти; як засіб стимуляціївідновних процесів при травмах рогівки.Спосіб застосування та дози. Дорослим при катарактахТауфорин “ОЗ” призначають у вигляді інстиляцій: по 2 - 3 краплі 2 - 4 рази надобу щоденно протягом 3 місяців. Курси повторюють з місячним інтервалом. Притравмах застосовують у таких же дозах протягом 1 місяця. Для лікуваннятапеторетинальної дегенерації та інших дистрофічних захворювань сітківки,проникних ран рогівки препарат вводять під кон’юнктиву: по 0,3 мл 4% розчину 1раз на добу протягом 10 днів. Курс лікування через 6 - 8 місяців повторюють.

Побічна дія. Може спостерігатисяпідвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, що проявляється увигляді алергічних реакцій.Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до компонентів препарату. Дитячий вік.Передозування. Даних про передозуванняпрепарату немає.Особливості застосування. Вагітність і лактація.Даних щодо застосуванняпрепарату у періоди вагiтності і лактації немає.Дія препарату на організм людинипід час керування автотранспортом не вивчалась.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. За деякими даними, препарат збільшує гіпотензивний ефекттимололу при їхньому спільному застосуванні.

Умови та термiн зберiгання. Зберігати в недоступномудля дітей, захищеному від світла місці при температурі 8 - 15°С. Термін придатності – 3 роки. Термін зберігання розчину після розкриттяфлакона – 14 діб.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z