Загружается, подождите...

Таденан (Tadenan)


міжнародна назва: рygeum africanum;

основні фізико-хімічні властивості: м’які, овальної форми,двокольорові (зелено-білі) капсули (розмір 4), які містять масляну дисперсіюкоричневого кольору;

склад: 1 капсула містить нормованого екстракту кори сливи африканської 50 мг;допоміжніречовини: олія арахісова, желатин, гліцерин, титану діоксид, хлорофілін міднийводорозчинний.

Форма випуску. Капсули для внутрішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуютьсяпри доброякісній гіпертрофії передміхурової залози. Препарати сливиафриканської. Код АТС G04C X01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Екстракт кори сливи африканськоїпригнічує проліферацію фібробластів передміхурової залози, стимульованих b-FGF(основний фактор росту фібробластів), якому останнім часом відводиться суттєвароль в етіології і патогенезі аденоми передміхурової залози, тому щовстановлено, що клітини передміхурової залози проліферують тільки в присутностіфактора росту. Інгібуючи проліферацію фібробластів, екстракт сливи африканськоїпригнічує розростання сполученої тканини в передміхуровій залозі і запобігає їїфіброзу. Крім того, слід зауважити, що екстракт сливиафриканської не впливає на активність гормонів статевої системи чоловіків.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показаннядля застосування. Лікування помірних порушень сечовипускання, спричинених доброякісноюгіперплазією передміхурової залози.

Спосіб застосування та дози. Призначають перорально по1 капсулі (50 мг) 2 рази на добу вранці і ввечері, бажано перед їжею. Добовадоза становить 100 мг. Як правило, курс лікування триває 6 тижнів. У разінеобхідності його можна подовжити до 8 тижнів або призначати повторний курслікування.

Побічна дія. У поодиноких випадкахспостерігаються розлади з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, запори,діарея. Через наявність арахісової олії існує ризик виникнення реакційгіперчутливості (анафілактичний шок, кропив’янка).

Протипоказання. Підвищена чутливість допрепарату.

Передозування. Досі про випадкипередозування препарату не повідомлялося.

Особливості застосування. Під час лікуваннянеобхідний систематичний контроль за станом передміхурової залози. ТерапіяТаденаном® не заміняє хірургічного втручання, якщо воно необхідне.Контроль стану передміхурової залози повиненвключати регулярні ректальні дослідження з метою виявлення раку простати. При лікуванні пацієнтів з алергією треба враховуватинаявність у препараті арахісової олії.Препарат не призначений для лікування жінок.Дані про шкідливі ефекти Таденану® наздатність керувати транспортними засобами відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Невідома.

Умовита термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температуріне вище 25 ºС. Термін придатності - 3 роки. Не застосовувати препаратпісля закінчення вказаного терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z