Загружается, подождите...

Таблетки від кашлю (Tabulettae contra tussim)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки зеленкувато-сірого кольору(допускається наявність темних вкраплень);

склад: 1 таблетка містить: трави термопсису ланцетного у порошку - 0,0067 г,натрію гідрокарбонату - 0,25 г;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати, що застосовують при кашлі тапростудних захворюваннях. Код АТС R05Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Бронхосекреторний, відхаркувальний та протикашльовийзасіб. Лікувальні властивості препарату зумовлені дією комплексу рослиннихречовин із трави термопсису (алкалоїди, сапоніни, ефірні олії), а також натріюгідрокарбонатом. Стимулюючи нейрони блювального та дихального центрів, активуєутворення мокротиння, нормалізує його реологічні властивості (в’язкість,еластичність, адгезивність), підсилює перистальтичні рухи бронхіол і моторнуфункцію миготливого епітелію бронхів, сприяючи виведенню мокротиння. Натріюгідрокарбонат при пероральному застосуванні частково резорбується тавиділяється бронхіальними залозами, додатково стимулюючи утворення рідкогокомпонента бронхіального слизу, полегшуючи його відходження.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування. Препарат застосовується при гострих і хронічнихзахворюваннях верхніх дихальних шляхів (ларингіти, трахеїти, бронхіти, коклюш).

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають дорослим та дітямстарше 14 років по 1 - 3 таблетки 2 - 3 рази на день, дітям від 2 до 14 років -по ½ - 1 таблетці 2 - 3 рази на день. У дітей до 2 років препарат незастосовують.Тривалість курсу терапії визначається індивідуально,залежно від ефективності терапії і, як правило, становить 7 - 14 днів.

Побічна дія. Не виявлена. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,дитячий вік до 2 років.

Передозування. Не виявлено.Особливостізастосування.В періоди вагітності та годування груддю застосовувати за призначенням лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови татермін зберігання. Зберігатив сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С. Термінпридатності - 4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z