Загружается, подождите...

Суплазин (Suplasyn)


міжнародна назва: hyaloronic acid;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин;

склад: 1 мл розчину містить 10,3 мгнатрієвої солі гіалуронової кислоти; допоміжні речовини: натрію хлорид,натрійфосфатдигідрат, динатрійфосфатдодекагідрат, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуютьсяпри патології опорно-рухового апарату. Код АТС М09А X01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Суплазин застосовується при ураженні артрозомсуглобів з ушкодженою поверхнею хряща та патологічною зміною синовіальноїрідини. Завдяки нормалізації якості синовіальної рідини та активізації процесівоновлення тканин у суглобовому хрящі препарат поліпшує функцію суглобів.Препарат справляє протизапальну дію на епітелій суглобу. Стимулює природнеутворення гіалуронової кислоти всередині суглоба.Фармакокінетика.Розподіл: Суплазин визначається в синовіальнійрідині протягом 2 годин. А в суглобовому хрящі - в межах 6 годин. Хрящ єнайбільш стабільним місцем локалізації. Гіалуронова кислота утримується всиновіальній рідині протягом 4-5 діб. Виведення: гіалуронова кислота ефективнометаболізується в організмі, швидко виводиться з кровотоку і швидко руйнуєтьсяв печінці. Метаболіти виводяться переважно із сечею. Приблизно 42% введеноїдози визначається в печінці через 24 години після введення.

Показання для застосування. Травматичні та дегенеративні ураження суглобів:остеоартроз коліна та стегнового суглоба;остеоартроз плеча з випотом у суглоб або без нього.Травматичні ушкодження суглобів з порушеннямцілісності хряща.

Спосіб застосування та дози.Суплазин вводять дорослим внутрішньосуглобово вушкоджений суглоб один раз на тиждень протягом 3–6 тижнів залежно від тяжкостіхвороби. Залежно від розміру суглоба призначають Суплазин по 0,7 мл (міні–доза)або 2 мл. Одночасно можна лікувати декілька суглобів. За необхідності можутьпризначатися повторні курси ін’єкцій.

Побічна дія. Суплазин, як правило, добре переноситься хворими.В суглобі, що піддається лікуванню Суплазином,можуть виникати локальні вторинні явища, такі як біль, відчуття жару,почервоніння або відчуття розпирання. Прикладання льоду на суглоб протягом 5–10 хвилин після ін’єкції зменшить неприємні відчуття.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентапрепарату;вагітність;період годування груддю;дитячий та підлітковий вік до 16 років.

Передозування.Випадки передозування не зафіксовані.

Особливості застосування. При внутрішньосуглобовому застосуванні необхідносуворо дотримуватися техніки внутрішньосуглобових ін’єкцій в умовахстерильності та дбати про неушкодження тканини під час проведення ін’єкції.Суплазин слід вводити точно у порожнину суглоба. Уникати ін’єкції в кровоноснісудини або прилеглі тканини, а також в капсулу суглоба.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Інформація про несумісність Суплазину з іншимирозчинами для внутрішньосуглобового застосування відсутня.Протягом перших днів лікування можна призначатипероральні аналгетичні або протизапальні препарати. Небажаної взаємодії зіншими лікарськими засобами не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 4 до 30 0Су захищеному від світла місці. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термінпридатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z