Загружается, подождите...

Сірка йодиста (Sulfur jodide)


міжнародна та хімічна назви: Sulfur, сірка йодиста.

основні фізико-хімічні властивості: гранули білого кольору з жовтим абосіруватим відтінком;

склад:10г гранул містять сірки йодистоїа С6-0,1г;допоміжні речовини: цукор.

Форма випуску. Гранули.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний монопрепарат. Фармакологічні властивості. ПрепаратСірка йодиста має протизапальні властивості, які зумовлюють його ефективністьпри гнійно-запальних процесах будь-якої локалізації. Сірка йодиста сприяєзменшенню запального процесу, а також очищенню гнійного вогнища.Показання для застосування. Гнійничковізахворювання шкіри, фурункули, карбункули.

Спосіб застосування та дози. Разова доза препарату для дорослих складає 7 гранул. Для дітей старше 6років – 5 гранул. У гострій стадії хвороби з лікувальною метою препаратпризначають по 7 гранул 4 рази на добу до поліпшення, потім 3 рази на добу. Прилікуванні хронічних форм захворювань препарат приймають по схемі: 3 рази надобу протягом 1 тижня, 2 рази на добу протягом наступного тижня і потім 1 разна добу протягом тижня. Гомеопатичний препарат Сірка йодиста приймається між прийомами їжі,гранули рекомендується розсмоктувати під язиком, не запиваючи водою.

Побічна дія. Препарат переноситься добре, але іноді можутьвиникати алергічні реакції: висип на шкірі, свербіж.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,дитячий вік до 6 років. Туберкульоз і онкологічні захворювання.

Передозування. Не спостерігалось.

Особливості застосування.Вагітність та період лактації. Можливе застосування у рекомендованихдозах під контролем лікаря.Під час лікування не рекомендується вживати увеликій кількості міцний чай, каву, алкоголь, прянощі, вельми холодну абовельми гарячу їжу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15 – 25°С, всухому,недоступному для дітей місці!Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z