Загружается, подождите...

Судокрем (Sudocrem)


основні фізико-хімічнівластивості: білий,гомогений крем, без видимих домішок з запахом лаванди;

склад: 1 г крему містить:цинку оксид 15,25%, бензиловий спирт 0,39%, бензил бензоат 1,01%,бензил цинамат 0,15 %;допоміжні речовини: ланолін (гіпоалергений), вода очищена, натріюбензоат, парафін, віск бджолиний синтетичний, віск мікрокристалічний, сорбітансесквіолеат, пропіленгліколь, линаліл ацетат, ароматизатор лаванди, рідкийпарафін, антіоксидант , який містить пропіленгликоль 60%, лимонну кислоту 20%,бутилірований гідроксіанізол (Е 320) 20%.

Форма випуску. Крем для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Препарати з пом’якшуючою та захисною дією. Препарати цинку. Код АТС D02A B01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Цинку оксид маєантисептичну

, в’яжучу, протизапальну дію. При нанесенні на шкіру знімаєподразнення та заживлює незначні опіки, неглибокі рані

.Бензиловий спирт має місцеву анестезуючу дію здезінфекційними властивостями.Бензил бензоат має антисептичну дію, а також діє якрозчинна речовина.Бензил циннамат є синтезованою речовиною збензилового спирту та коричної кислоти, який має антибактеріальну тапротигрибкову дію.Фармакокінетика. Препаратвикористовується місцево, тому дослідження абсорбції не проводилось.

Показання для застосування. Для місцевого лікування:- пелюшкового висипу;- пролежнів;- поверхневих ран;- акне;- відмороження 1 ступеня;- дерматозів різної етіології ( екземи, крімстадій ексудативних проявів, сонячної еритеми);- попрілостей, незначних термічних опіків;- мацерацій або подразнень шкіри , пов’язанихз нетриманням сечі.

Спосіб застосування та дози. Тільки для зовнішнього застосування.Якщо не призначено інакше, застосовують 4 - 6 разівна день. Наносять на шкіру тонким шаром, у місцях де це необхідно.Призначають для дорослих, дітей та немовлят. Нема різниціпри застосуванні у залежності від віку.Тривалість лікування залежить від тяжкостіта перебігу захворювання.

Побічна дія. Не описана. Препаратзвичайно добре переноситься, рідко може викликати алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентапрепарату.

Передозування. Не описано. При місцевомузастосуванні передозування малоймовірне.Особливості застосування.Використовувати тільки для зовнішнього застосування. Не допускати контакту зочима та слизовими оболонками.При потраплянні в очі та слизові оболонки промити їхводою.Вагітність та лактація.Протипоказань немає.Вплив на здатністькерувати транспортними засобами та роботи з механізмами.Не встановлений.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Неописана.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурідо 25°С, у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z