Загружается, подождите...

Структум (Structum)


міжнародна назва: chondroitin sulfate;

основні фізико-хімічні властивості: желатинові капсули блакитного кольору;

склад: 1 капсула містить хондроїтину сульфату натрію – 500мг;допоміжні речовини: тальк, желатин, титану діоксид, індиготин.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при патологіїопорно-рухового апарату. Код АТС М09А Х02.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Структум® – високомолекулярнийполісахарид, який у значних кількостях міститься у різних видах сполучнихтканин. Впливає на обмінні процеси у гіаліновому хрящі, зменшує дегенеративнізміни у хрящовій тканині суглобів, стимулює біосинтез глюкозозаміногліканів.При лікуванні препаратом Структум® зменшується болючість, зростаєрухливість уражених суглобів, знижується потреба у нестероїдних протизапальнихпрепаратах. Структум® має пролонговану дію і скорочує кількістьзагострень остеоартрозу.Фармакокінетика.Після прийому внутрішньо хондроїтину сульфат швидкоабсорбується із шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація у плазмікрові досягається залежно від вихідного вмісту хондроїтину сульфату в крові, усередньому через 3 – 4 год після прийому препарату. Накопичення препаратуздійснюється головним чином у синовіальній рідині суглобів. Біодоступністьпрепарату становить 13%. Виводиться нирками.

Показання для застосування. Дегенеративні захворювання суглобів іхребта: остеоартрози, міжхребцевий остеохондроз.

Спосіб застосування та дози. Структум® приймають внутрішньо,запиваючи водою.Дорослим призначають по 1 г на добу – по 1 капсулі500 мг двічі на добу.Рекомендована тривалість початкового курсу лікуваннястановить 6 місяців, період терапевтичної дії препарату після його відмінипродовжується протягом 3 - 5 місяців залежно від локалізації і стадіїзахворювання. Тривалість повторних курсів лікування встановлює лікар.

Побічна дія. Шкірні реакції: в окремих випадках – шкірний свербіж, еритема,кропив’янка, дерматит.З боку травного тракту: рідко – нудота, блювання.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Про випадки передозування не повідомлялося.

Особливості застосування. На сьогодні дані про ефективність ібезпечність застосування Структуму® у періоди вагітності і годуваннягруддю відсутні.Про застосування препарату у педіатрічній практиці немаєповідомлень.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла та вологи місці, при температурі 15 - 25°С. Термінпридатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z