Загружается, подождите...

Стреc-гран (Stress-gran)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, що розчиняються уводі, білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Ігнації 30СН20 мг, Ігнації 1000СН 20 мг, Вератрум альбуму 30СН 20 мг, Гельземіуму 30СН 20мг, Гельземіуму 200СН 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексні гомеопатичнізасоби.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Властивостіобумовлені поєднанням рослинних компонентів, що входять до його складу.Проявляє анксіолітичну та вегетостабілізуючу дію при відсутності седативногокомпоненту. Зменшує неспокій, відчуття тривоги, страху, напруження. Проявляєпомірну антидепресивну та протисудомну дію. Не викликає денної сонливості.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Тривожні стани; неврози, щосупроводжуються відчуттям тривоги, небезпеки, неспокою, напруги, погіршеннямсну, дратівливістю; тривожно-депресивні стани та невротичні депресії на фонісоматичних захворювань; органічні ураження центральної нервової системи з підвищеноюзбудливістю, судомною готовністю.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 3років призначають по 5 гранул під язик 1 - 3 рази на добу курсами по 3 - 4тижні з перервою 7 днів. Гранули слід приймати під язик доповного розсмоктування, за 15 – 20 хв до або через годину після їди. Занеобхідності гранули можуть бути заздалегідь розчинені у невеликій кількостіводи.Дітям від 1 до 3 років з підвищеноюсудомною готовністю препарат призначають по 3 гранули, заздалегідь розчинені уневеликій кількості води, 1 раз на добу.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Діти до 1 року.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Вагітність і лактація.Застосуванняпрепарату можливо лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищуєпотенційний ризик для плода або дитини.Вплив на керування автотранспортними засобами або іншими складнимимеханізмами.Препарат не містить седативнихкомпонентів і не спричинює денної сонливості, тому не впливає на здатністькерувати транспортними засобами.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повиненстановити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності — 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z