Загружается, подождите...

Стрептоуразоль (Streptourasole)


основні фізико-хімічнівластивості: прозора рідина від світло-жовтого до жовтого кольору;

склад: 30 г розчину містять:метилурацилу - 0,27 г, тримекаїну - 1,50 г, карбаміду - 1,20г, стрептоциду розчинного - 0,90 г; допоміжні речовини: спирт етиловий , водаочищена, азот газоподібний.

Форма випуску. Аерозоль.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевогозастосування в стоматології. Код АТС А 01 АD.

Фармакологічні властивості. Маєантимікробну, протизапальну і знеболювальну дію, стимулює регенерацію,прискорює загоєння ерозій і виразок, не порушує рухову активністьмиготливого епітелію, викликає короткочасне рефлекторне підвищення секреціїслинних залоз.

Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Гострізапально-деструктивні ураження пародонту і слизової оболонки порожнини рота(виразково-некротичні гінгівіти і стоматити, багатоформна ексудативна еритема),а також хронічні форми стоматитів для ліквідації явищвторинного інфікування і при видаленні зубних відкладень у хворих іззахворюваннями пародонту.

Спосіб застосування тадози. Застосовуєтьсяу дорослих і дітей старших 5 років шляхом розпилення в порожнині рота,при цьому утворюється дисперсний струмінь, що зрошує виразкову поверхню. Заодне натискання протягом 1 с виділяється 0,9 г препарату. Перед зрошеннямрекомендується видалити залишки їжі, некротичний наліт з поверхні ерозій івиразок і прополоскати порожнину рота слабким розчином фурациліну,марганцевокислого калію, фізіологічним розчином або теплою перевареною водою.Зрошення проводиться після їжі, дорослим - 3-5 разів на добу, дітям від 5до 10 років - 1-2 рази на добу; дітям старше 10 років - 2-3 рази на добу (якщонемає особливих вказівок лікаря). Для підвищення ефекту препарат слід тримати впорожнині рота 3-5 хв.Тривалість застосування становить3-6 днів і визначається тяжкістю перебігу захворювання.

Побічна дія. Короткочасне печінняв слизовій оболонці порожнини рота не вимагає відміни препарату.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливість до сульфаніламідів і тримекаїну.

Передозування. Симптоми: нудота,блювання, запаморочення; лікування: терапія симптоматична.

Особливості застосування. Щоб уникнутизакупорення розпилювача після зрошення, останній продувають або кладуть усклянку з чистою водою. Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Стрептоуразоль можливо використовувати у комплексній терапіїз вітамінами, імуномодуляторами, а також жарознижувальними ігіпосенсибілізувальними засобами.

Умови та термінзберігання. Притемпературі від +3 0С до +25 0С , у недоступному длядітей місці. Слід оберігати від ударів, падінь, впливу прямих сонячнихпроменів. Термін придатності –1 рік 6місяців.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z