Загружается, подождите...

Стрепсілс з вітаміном с (Strepsilsvitamin c)


основні фізико-хімічні властивості:оранжевікруглі льодяники з характерним кислим смаком, або оранжеві круглі льодяники зхарактерним кислим смаком із зображенням букви S з двох сторін льодяника;

склад: 1 льодяник містить спирту2,4-дихлорбензилового 1,2 мг, амілметакрезолу 0,6 мг;допоміжні речовини: вітамін С – 100 мг, левоментол,кислота тартарова, понсо едикол, пропіленгліколь, ароматизаторчервоно-оранжевий, барвник за катно-жовтий, згущувач з цукру рідкогокондитерського і глюкози рідкої.

Форма випуску. Льодяники.

Фармакотерапевтична група. Препарати, щозастосовуються при захворюваннях горла. Код АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Ефективність препарату зумовлена наявністю двох антибактеріальних компонентів,активних відносно широкого спектра грампозитивних і грамнегативнихмікроорганізмів. Аскорбінова кислота забезпечує зростаючу потребу організму увітаміні С під час інфекційно-запальних захворювань.Фармакокінетика. Фармакокінетичні показники невивчалися.

Показання для застосування. Стрепсілс зВітаміном Сзастосовують для симптоматичного лікуванняінфекційно-запальних захворювань ротової порожнини та глотки.

Спосіб застосування та дози. Рекомендовано дорослим ідітям віком від 5 років. При появі перших симптомів запалення у ротовійпорожнині або глотці приймати по 1 льодянику кожні 2-3 години. Льодяникнеобхідно розсмоктувати до його повного розчинення. Не вживати більше 8льодяників протягом 24 годин.

Побічнадія. Урідкісних випадках – алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість добудь-якого з компонентів препарату.

Передозування.Завдякискладу препарату його випадкове чи навмисне передозування може виявлятися лишесимптомами дискомфорту з боку шлунково–кишкового тракту. У такому разі показаносимптоматичне лікування.

Особливостізастосування. Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 днів, супроводжуютьсявисокою температурою, головним болем або іншими явищами, необхідно звернутисядо лікаря. Не перевищувати зазначену вище дозу. Хворі на цукровий діабет маютьвраховувати, що 1 льодяникСтрепсілс з Вітаміном С міститьблизько 2,6 г цукру.Зважаючина лікарську форму, не рекомендується застосовувати у дітей до 5 років.Жінкампід час вагітності і годування груддю до початку застосування препаратунеобхідно порадитися з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Клінічнозначущої взаємодії препарату з лікарськими засобами інших груп не виявлено.

Умовита термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці, при температуріне вище 25°С. Термін придатності - 3 роки.Невживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z