Загружается, подождите...

Стрепсілс з ментолом та евкаліптом (Strepsilsmenthol & eucalyptus)


основні фізико-хімічні властивості:круглільодяники блакитного кольору з характерним смаком, або круглі льодяникиблакитного кольору з характерним смаком із зображенням знаку S з двох сторін;

склад:1 льодяник містить 2,4-дихлорбензиловогоспирт 1,2 мг, амілметакрезолу 0,6 мг, левоментол - 8 мг;допоміжні речовини: олія евкаліптова, кислотатартарова, індигокармін, згущувач з рідкого кондитерського цукру і рідкоїглюкози.

Форма випуску. Льодяники.

Фармакотерапевтична група. Препарати, щозастосовуються при захворюваннях горла, – антисептики. АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості. Препарат має антисептичнівластивості. Активний відносно широкого спектра грампозитивних і грамнегативнихмікроорганізмів; чинить протигрибкову дію. Ефективність препарату зобумовленанаявністю двох антибактеріальних компонентів широкого спектра дії, якіполегшують біль у горлі. Стрепсілс з Ментолом та Евкаліптомзменшуєзакладеність носа. Фармакокінетика. У зв’язку з незначною абсорбцієюпрепарату у кров Стрепсілс зМентолом та Евкаліптомналежить дозасобів місцевого застосування. Враховуючи це, фармакокінетичні показники невизначалися.

Показання для застосування. Стрепсілс з Ментолом таЕвкаліптомзастосовують для симптоматичного лікуванняінфекційно-запальних захворювань ротової порожнини та глотки.

Спосіб застосування та дози. Рекомендовано дорослим ідітям віком від 5 років. При появі перших симптомів запалення у ротовійпорожнині або глотці приймати по 1 льодянику кожні 2 - 3 години. Льодяникнеобхідно розсмоктувати до його повного розчинення. Не вживати більше 8льодяників протягом 24 годин.

Побічнадія. Побічноїдії препарату не виявлено.У рідких випадках – алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість добудь-якого з компонентів препарату.

Передозування.Завдякискладу препарату його випадкове чи навмисне передозування може проявлятися лишесимптомами дискомфорту з боку ШКТ. У такому випадку показано симптоматичнелікування.

Особливостізастосування. Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 днів, супроводжуютьсявисокою температурою, головним болем або іншими явищами, необхідно звернутисядо лікаря. Не перевищувати зазначену вище дозу. Хворі на цукровий діабет маютьвраховувати, що 1 льодяник Стрепсілс з Ментолом та Евкаліптомміститьблизько 2,6 г цукру.Враховуючилікарську форму, не рекомендується застосовувати у дітей до 5 років.Жінкампід час вагітності і годування груддю до застосування препарату необхіднопорадитися з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Клінічнозначущої взаємодії препарату з лікарськими засобами інших груп не виявлено.

Умовита термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температуріне вище 25° С.Термін зберігання - 3 роки.Невживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z