Загружается, подождите...

Стрепсілс медом та лимоном (Strepsilshoney & lemon)


основні фізико-хімічні властивості:округлільодяники жовтого кольору з медово-лимонним смаком, або округлі льодяникижовтого кольору з медово-лимонним смаком з зображенням знаку S з двох сторін;

склад: 1 льодяник містить2,4-дихлорбензилового спирту 1,2 мг, амілметакрезолу 0,6 мг;

допоміжні речовини: -мед, олія м’ятиперцевої, олія лимонна, кислота тартарова, хінолін жовтий, згущувач з рідкогокондитерського цукру і рідкої глюкози.

Форма випуску. Льодяники.

Фармакотерапевтична група. Препарати, щозастосовуються при захворюваннях горла, – антисептики. АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості. Препарат має антисептичнівластивості. Активний відносно широкого спектра грампозитивних і грамнегативнихмікроорганізмів; чинить протигрибкову дію. Ефективність препарату зобумовленанаявністю двох антибактеріальних компонентів широкого спектра дії, якіполегшують біль у горлі. Стрепсілс з Медом та Лимономпом’якшуєподразнення горла. Фармакокінетика. У зв’язку з незначною абсорбцієюпрепарату у кров Стрепсілс зМедом та Лимономналежить до засобівмісцевого застосування. Враховуючи це, фармакокінетичні показники невизначалися.

Показання для застосування. Стрепсілс з Медом таЛимономзастосовують для симптоматичного лікування інфекційно-запальнихзахворювань ротової порожнини та глотки.

Спосіб застосування та дози. Рекомендовано дорослим ідітям віком від 5 років. При появі перших симптомів запалення у ротовійпорожнині або глотці приймати по 1 льодянику кожні 2 - 3 години. Льодяникнеобхідно розсмоктувати до його повного розчинення. Не вживати більше 8льодяників протягом 24 годин.

Побічнадія. Побічноїдії препарату не виявлено.У рідких випадках – алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість добудь-якого з компонентів препарату.

Передозування.Завдякискладу препарату його випадкове чи навмисне передозування може виявлятися лишесимптомами дискомфорту з боку шлунково – кишкового тракту. У такому разіпоказано симптоматичне лікування.

Особливостізастосування. Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 днів, супроводжуютьсявисокою температурою, головним болем або іншими явищами, необхідно звернутисядо лікаря. Не перевищувати зазначену вище дозу. Хворі на цукровий діабет маютьвраховувати, що 1 льодяникСтрепсілс з Медом та Лимоном містить близько2,6 г цукру.Враховуючилікарську форму, не рекомендується застосовувати у дітей до 5 років.Жінкампід час вагітності і годування груддю до застосування препарату необхіднопорадитися з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Клінічнозначущої взаємодії препарату з лікарськими засобами інших груп не виявлено.

Умовита термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температуріне вище 25°С. Термін зберігання - 3 роки.Невживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z