Загружается, подождите...

Стоматофіт а (Stomatophyt a)


основні фізико-хімічнівластивості: рідинатемно-коричневого кольору;

склад: 25 мл препарату містять: екстракту рідкого із суміші сировини - 12812мг: квіток ромашки (Matricariae flos) - 1794 мг, кори дуба (Quercus cortex) -1794 мг, листя шавлії (Salviae folium) - 1794 мг, трави арніки (Arnicae herba)– 832 мг, кореневища аїру (Calami rhizoma) – 832 мг, трави м'яти перцевої(Menthae piperitae herba) – 832 мг, трави чебрецю звичайного (Thymi herba) –832 мг, анестезину – 512 мг;допоміжні речовини: натрію тетраборату – 1025 мг, гліцерин – 3587 мг;метилцелюлоза - 384 мг; етанол 96°- 1037 мг; води очищеної – 6265 мг.

Форма випуску. Розчин для ротової порожнини.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні препарати для місцевого застосуванняв стоматології. Код АТС: А01 АВ.

Фармакологічні властивості. Препарат має бактерицидну, протизапальну і в’яжучудію завдяки речовинам із рослинної сировини, які входять до складу препарату(кора дуба, квітки ромашки, листя шавлії, трава чебрецю, трава арніки, листям’яти, кореневища аїру). Завдяки анестезину, який міститься в Стоматофіті А,препарат має також анестезуючу дію. Більш тривалу дію препарату та йогоутримання на ураженій ділянці забезпечують згущувачі (метилцелюлоза, гліцерин).

Показання для застосування. Препарат застосовується при запаленнях порожнинирота:хронічних запальних реакціях, серозних або гнійних, катаральнихзапаленнях язика та афтах,Поверхневому та глибокому пародонтиті:при схильності до кровоточивості ясен,виразках в порожнині рота (пов’язаних із зубними протезами),пародонтозі.

Спосіб застосування та дози. Зовнішньо: обробляти уражені ділянкимінімум 3 рази на день. Безпосередньо після застосування препарату не полоскатипорожнину рота.

Побічна дія. Серйозні побічні ефекти відсутні. Можливі алергічніреакції на компоненти препарату. Фарбування зубів і слизової оболонки порожнинирота припиняється (усувається) при щоденному їх чищенні. Короткочасне відчуттяпечіння на слизовій оболонці відразу після застосування також є минущим.

Протипоказання. Алергія на арніку, ромашку та інші рослини родини Asteracae(Compositae).

Передозування. Випадки передозування не відомі.

Особливості застосування. У зв’язку з тим, що до складу препаратувходить етиловий спирт, не застосовувати препарат дітям до 6 років безконсультації з лікарем.Гліцерин, який входить до складу препарат,може викликати подразнення шкіри та слизової оболонки.Вагітність та лактація. Не встановлена безпеказастосування препарату в період вагітності та лактації. Перед застосуваннямпрепарату слід порадитися з лікарем.Вплив на здатність керуватиавтомобілем і механізмами. Препарат містить 32 – 37% (о/о) етанолу. При застосуванні врекомендованих дозах препарат не впливає на здатність керувати автомобілем таобслуговувати механізми.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не відома.

Умови та терміни зберігання. Зберігати при температурі 25 °С, у сухому,темному, недоступному для дітей місці. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z