Загружается, подождите...

Стоматофіт (Stomatophyt)


основні фізико-хімічнівластивості: рідинатемно-коричневого кольору;

склад: 100 г препарату містять екстракт рідкий із суміші сировини: ромашкиквіток (Matricariae flos) - 13.0 г, дуба кори (Quercus cortex) - 13.0 г, шавліїлистя (Salviae folium)- 13.0 г, арніки трави (Arnicae herba) – 6,5 г,аїру кореневища (Calami rhizoma) – 6,5 г, м'яти перцевої трави (Menthaepiperitae herba) – 6,5 г, чебрецю звичайного трави (Thymi herba) – 6,5 г;допоміжні речовини: етанол 96% до 60-70% (о/о).

Форма випуску. Розчин для полоскання порожнини рота.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні препарати для місцевого застосуванняв стоматології. Код АТС: А01 АВ.

Фармакологічні властивості. Препарат має в’яжучу, пом’якшувальну, протизапальнудію на слизову оболонку порожнини рота завдяки екстрактам кори дуба, листяшавлії та квіток ромашки. Крім того, дубильні речовини та ефірні олії, якімістяться в препараті, чинять антисептичну (антибактеріальну та протигрибкову)дію на слизову оболонку порожнини рота та ясен. Тести in vitro доказали,що ефірні олії шавлії та ромашки мають бактерицидну дію відносно грампозитивнихі грамнегативних бактерій, а також фунгіцидну дію проти Candida albicans.

Показання до застосування. При серозно-гнійному запаленні ясен іпорожнини рота, поверхневому та глибокому пародонтиті, серозному запаленніязика, зоонозному запаленні порожнини рота, запаленні порожнини рота натоксичному фоні, як в’яжучий, протизапальний та антибактеріальний засіб:при схильності до кровоточивості ясен і пародонтозі, при грибковому запаленні слизової оболонки порожнини рота, якевикликане дріжджовими грибками.

Спосіб застосування та дози. Полоскати 15% водним розчином препарату(близько 10 мл препарату розчинити в ¼ склянки води) порожнину рота 3 –4 рази на день.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції на компоненти препарату.

Протипоказання. Алергія на арніку, ромашку та інші рослини родини Asteracae(Compositae).

Передозування. Випадки передозування не відомі.

Особливості застосування. У зв’язку з тим, що до складу препаратувходить етиловий спирт, не застосовувати препарат дітям до 6 років безконсультації з лікарем.Вагітність та лактація. Не встановлена безпеказастосування препарату в період вагітності та лактації. Перед застосуваннямпрепарату слід порадитися з лікарем.Вплив на здатність керуватиавтомобілем і механізмами. Препарат містить 60-70% (о/о) етанолу. При застосуванні врекомендованих дозах препарат не впливає на здатність керувати автомобілем таобслуговувати механізми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 25 °С, у сухому, темному,недоступному для дітей місці. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z