Загружается, подождите...

Стимол (Stimol)

міжнародна назва: Citrulline*;

основні фізико-хімічнівластивості: прозорий, жовтуватийрозчин, з апельсиновимзапахом;склад: один пакетик містить 50%розчин цитруліну малату 2,0 г;допоміжні речовини: натуральнийрозчин апельсинової сангрії, розчин концентрований натрію гідроксиду q.s. до рН3,3, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Амінокислоти та їхні похідні.КодАТС:А16АА05**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Стимол - це комбінаціяL-цитруліну та малату, яка активує механізм утворювання енергії на клітинному рівні.Малат стимулює цикл Кребса, включаючись у перебіг неоглюкогенезу, знижує рівеньлактату в крові та тканинах, попереджує розвиток молочнокислого ацидозу тапідвищує рівень АТФ. Цитрулін - це одна з амінокислот, яка входить до циклусечовини, активує утворення та виведення сечовини з організму. Таким чином,Стимол забезпечує утилізацію лактату, аміаку та сприяє утворенню енергії,переводячи клітину на інший енергетичний рівень.Фармакокінетика. Стимол швидковсмоктується у кишечнику. Після прийому 4 г малату цитруліну максимальнаконцентрація досягається протягом 45 хвилин і перевищує в 6-15 разів базальнийрівень у плазмі крові. Препарат виводиться протягом 5-6 годин.

Показання для застосування.Симптоматичне лікуванняфункціональної астенії: фізична астенія;психічна астенія;постінфекційна астенія;післяопераційна астенія; -астенія під час вагітності;астенія у похилому віці;- астенія ендокринногопоходження (при цукровому діабеті);астенія у спортсменів (знімаєбіль у м’язах після інтенсивних тренувань);астеновегетативний синдром приВСД за гіпотонічним типом;алкогольно-абстинентний синдромсексуальна астенія.Застосовувати за наявностітаких симптомів астенії: загальна слабкість, емоційна лабільність, хронічна втомленість,низька працездатність, сонливість. Засіб показаний при м’язовому болю тасудомах, що виникають унаслідок накопичення лактату після фізичних навантажень.Рекомендований в період реконвалесценції.

Спосіб застосування та дози.Дітям від 2 до-5 років: 1пакетик на день.Дітям від 5 до 15 років: по 1пакетику 2 рази на день.Дорослим: по 1-2 пакетики 3рази на день.Рекомендований термін лікування- 14 днів.Приймати під час їди. Розчинитивміст пакетику в 100 мл води або підсолодженогонапою.

Побічна дія. В окремих випадках можливий дискомфорт вепігастрїї, що не потребує припинення застосування препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Виразкашлунка або дванадцятипалої кишки.

Передозування. Не відоме.

Особливості застосування. Один пакетик Стимолу містить близько 30 мг(1,3 ммоль) натрію для доведення рН розчину до 3,3. Це необхідно враховуватипри вживанні препарату хворим, які перебувають на безсольовій дієті.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній (15-25 0)температурі,у недоступному для дітей місці.Термін зберігання - 3 роки віддатйи випуску препарату.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z