Загружается, подождите...

Стелісепт скраб (Stellisept scrub)


основні фізико-хімічні властивості: прозора

, злегкажовтуватогокольору емульсія, густина – приблизно 1 г/см3, значення рН –приблизно 6,0;

склад: 100 г емульсії містять:ундециленамідопропілтримонію метосульфату – 1 –-5 г, поліетиленгліколь 150дистеарату – 1 –- 5 г, феноксиетанолу – 1 –- 5 г, децилглюкозиду – 1– 5 г,гліцерину (85%) – 1–-5 г;допоміжні речовини: сахарози лаурат, пантенол,алантоїн, гліцерину олеат, кокоглюкозид, натрію цитрат, ароматизатор, водаочищена.Форма випуску. Емульсія для зовнішньогозастосування.Фармакотерапевтична група. Антисептичні тадезінфекційні засоби. Код АТС D 08 А.Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Стелісепту® скраб властива ефективнабактерицидна (у т. ч. по відношенню до MRSA/ORSA*), фунгіцидна та віруліциднадія (у т. ч. по відношенню до. вірусу гепатиту В, ВІЛ, вакциніявірусу). Зарахунок наявності у складі препарату пантенолу, алантоїну, гліцерину, а такожоптимального для шкіри показника рН добре переноситься шкірою та слизовимиоболонками. Забезпечує фізіологічний гідроліпідний баланс шкіри, сприяєрегенерації клітин та покращує трофіку тканин. Антимікробна активністьпрепарату відповідає вимогам Євростандарту (EN 1499) для гігієнічного очищеннярук протягом 30с, забезпечуючи миття та антисептику рук та шкіри в однійпроцедурі.Фармакокінетика.Дані відсутні.Показання для застосування.Стелісепт® скраб використовується для гігієнічної антисептичної обробкита очищення рук і тіла в одній процедурі в закладах, на підприємствах, вустановах та організаціях охорони здоров’я у випадках, коли необхіднедотримання гігієнічних вимог у т. ч. при наявності мультирезистентних бактерій.Спосібзастосування та дози.Антисептичне очищеннярук.Руки змочити водою, нанести 3 мл препарату тавспінювати протягом 30 с. Потім змити проточною водою та висушити рушником.Антисептичне очищеннятіла.Стелісепт® скраб нанести безпосередньо назволожену шкіру, вологу губку або серветку та очистити шкіру. Також придатнийдля миття волосся. Через 1хв змити проточною водою. Шкіру висушити рушником.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Не встановлене.

Особливості застосування. Для зовнішнього застосування. Не подразнюєочі.Для дозування препарату використовуються спеціальні дозатори.Наносити тільки на неушкоджену шкіру.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище +25°С внедоступних для дітей місцях!Термін придатності – 30 місяців.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z