Загружается, подождите...

Стаміна (Stamina)


основні фізико-хімічні властивості: безбарвна, прозора тверда желатиновакапсула, що закривається сама, “0” розміру, що містить світло-коричневийпорошок з чорними частками;

склад: 1 капсула містить Шиладжит 32 мг, Джунд Бадастар 2 мг, Банг Бхасма 10мг, Ашвагандха (Withania somnifera) 65 мг, Джейпхал (Myristica fragrans) 15 мг,Кавач (Mucuna pruriens) 15 мг;допоміжні речовини: метилпарабен, целюлоза мікрокристалічна, лактоза,кремнію діоксид колоїдний.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при порушеннях ерекції.Код АТС G04BX50.

Фармакологічні властивості.Препарат Стаміна є сумішшю мінералів, що зустрічаються в природі, татрав'яних екстрактів, приготовлених для підвищення статевого збудження. Діє яктонізуючий засіб на нервову систему, забезпечуючи приплив енергії, життєвихсил, а також підсилюючи фізичні і розумові здібності.Ашвагандха є засобом, що підсилює статеве збудження і зміцнює нервовусистему. Він додає сили й енергії системі, виснаженій внаслідок захворюванняабо від перевтоми, і тим самим запобігає передчасному старінню. Застосовуєтьсяв усіх випадках загального безсилля, старечого безсилля і слабкості. Він єживильною речовиною, що відновлює здоров'я. Ашвагандха більше застосовується якагент, що підсилює статевий потяг, оскільки вона поліпшує статеву функцію. Джейпхал використовується як ароматизуючий, стимулюючий, вітрогоннийзасіб, а також як агент, що підсилює статевий потяг. Він допомагає прискупченні газів, нудоті і блюванні.Кавач використовується як зміцнювальний засіб, а також для посиленнячоловічої потенції.Шиладжит є засобом, що зміцнює, омолоджує та посилює статевий потяг.Згідно з Charaka, всі хвороби можна контролювати і лікувати за допомогоюШиладжит. При статевій слабкості, при сперматореї його приймають, з винограднимсоком.ДжундБадастар (Castoreum) широко використовується при статевих розладах. Цесмолистий тваринний продукт.Банг Бхасма рекомендується в древніх текстах як зміцнювальний засіб длястатевої системи. Банг Бхасма популярніший за будь-якого іншого метала.Фармакокінетика.Лікарськийзасіб, що містить багато рослинних компонентів, тому його фармакокінетика невивчалася.

Показання для застосування. Порушення ерекції.

Спосіб застосування та дози. Приймати внутрішньо, по 1 - 2 капсули надень, запиваючи водою, бажано за 4 години до передбачуваного статевого акту.

Побічна дія. Препарат переноситься добре. Немає даних про йогоможливу побічну дію.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату;дитячий вік.

Передозування. У разі передозування проводять стандартнесимптоматичне лікування.

Особливості застосування. Сексуальна активність становить певний ризикза наявності захворювань серцево-судинної системи. Через це перед початкомлікування з приводу порушень ерекції необхідно зробити кардіологічне обстеженняхворого.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Безпека та ефективність застосуванняпрепарату в комбінації з іншими засобами, призначеними для лікування порушеньерекції, не вивчалися, тому подібні комбінації застосовувати не рекомендується.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці, при кімнатній температурі. Термін зберігання – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z