Загружается, подождите...

Спрегаль (Spregal)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий жовтий розчин;

склад: на 100 г аерозолю:

есдепалетрину(есбіол) 0,663 г, піперонілу бутоксиду 5,305 г; допоміжні речовини: етанол,ефір діетиленгликолю моноетилу, макрогліцериди, газ – розпилювач HFA 134a .

Форма випуску. Аерозоль для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на ектопаразитів, включаючикоростяні кліщі. Есдепалетрин, комбінації. АТС РО3А С 55**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фармакологічнівластивості обумовлені наявністю компонентів, що мають інсектициднівластивості. Есдепалетрин є нейротоксичною отрутою для комах, що порушуєкатіонний обмін мембран нервових клітин комах. Піперонілу бутоксид посилює діюесдепалетрину.Фармакокінетика.Компоненти,що входять до складу препарату, з’являються у крові пацієнта через одну годинупісля місцевого застосування. Максимальна концентрація есдепалетринудосягається через одну годину після застосування, піперонілу бутоксиду черездві години. Через 24 години після застосування концентрація компонентів вплазмі крові мінімальна. Через 48 годин після застосування Спрегалю йогокомпоненти у плазмі не виявляються.Показання для застосування.Лікування корости.

Спосіб застосування та дози.Препаратом ретельно обробляють всю поверхню тіла, окрім голови таобличчя, з відстані 20-30 см від поверхні шкіри. Спочатку обробляють тулуб,потім кінцівки (оброблені ділянки починають лисніти). Особливо ретельнопрепарат наносять між пальцами рук та ніг, у пахвах, на всі згини та ураженіділянки. Препарат потрібно залишити на шкірі протягом 12 годин, потім ретельновимитися з милом та витертись. Зазвичай, однократного застосування Спрегалюдостатньо. Однак необхідно мати на увазі, що навіть у випадку ефективностіпроведенного лікування, свербіж та інші симптоми можуть зберігатись ще протягом8-10 днів. Якщо симптоми зберігаються довше, потрібно нанести препаратповторно.При лікуванні дітей та новонародженних під час розпилення препаратупотрібно захистити ніс та рот серветкою від потрапляння лікарського засобу. Уразі заміни пелюшок необхідно заново обробити всю поверхню сідниць. Якщорозчесані ділянки локалізовані на обличчі, їх обробляють ватним тампоном,змоченим у Спрегалі.

Побічна дія. Місцеві реакції: можливе відчуття легкого печіння,що швидко минає.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість, бронхіальна астма.Примітка. Препарат протипоказаний при вищеперерахованих захворюванняхтільки тому, що він випускається в аерозольній формі. У цих випадках можливенанесення препарату на шкіру за допомогою ватного тампону, який змочують уСпрегалі.

Передозування. Випадків передозування не відмічено.

Особливості застосування.При застосуванні не направляти в бік очей, носа тарота;у випадку потрапляння препарату в очі, ніс чи рот -промити великою кількістю води;не ковтати;не вдихати розпилений препарат – проводити лікування у приміщенні, якегарно провітрюється;засіб містить легкозаймисті речовини, тому його неможна розпилювати у напрямку вогню або біля розпечених предметів;не палити при застосуванні;свербіж може зберігатися протягом 6-8 днів післялікування, що не є показником невдалого лікування;Для запобігання повторногозараженняпродезінфікувати одяг, постільну білизну,матраси, м’які меблі та поверхні препаратом А-ПАР, що також міститьесдепалетрин;обов’язково потрібно обробитиСпрегалем усіх, хто перебував у контакті з хворим.Вагітність та лактація.Застосуванняпрепарату у ці періоди, можливе тільки за рекомендацією лікаря.Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступних для дітей місцях притемпературі не вище 50°С. Термін зберігання – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z