Загружается, подождите...

Спрей - пакс (Spray - pax)


основні фізико-хімічнівластивості: прозорий розчин жовтого кольору;

склад: 1 г спрею для зовнішньогозастосування містить

піретруму екстракту 25%

- 36,3мг, піперонілу бутоксиду 72,7 мг;допоміжна речовина: ізододекан.

Форма випуску. Спрей для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на ектопаразитів,включаючи коростяні кліщі. Піретрум, комбінації. АТС Р03А С 51.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Фармакологічні властивостіобумовлені наявністю компонентів, які мають інсектицидні властивості. Міститьнатуральні піретрини (екстракт квіток піретруму) та бутоксид піперонілу, щопосилює педикулоцидні властивості піретрину. Фармакокінетичнідослідженняне проводились, тому що препарат застосовується місцево і його експозиціянедовгочасна.

Показання для застосування.Лікуваннялобкового педикульозу.

Спосіб застосування тадози.Препарат розпилюють короткими натискуваннями на помпу-дозатор.-РозпилитиСпрей-пакс на шкіру лобка до повного змочування волос усієї ділянки. -Залишитипрепарат на обробленій ділянці на 30 хвилин, після чого її потрібно вимити змилом та ретельно промити водою.Для повного знищенняпаразитів достатньо одноразового застосування препарату.

Побічна дія. У поодиноких випадкахможливе швидкоминуче подразнення шкіри.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату.

Передозування. Випадків передозування невідмічено.

Особливості застосування. Рекомендовано одночаснелікування уражених партнерів. Запобігати потраплянню препарату в очі та наслизові оболонки. Одночасно з лікуванням необхідна дезінсекція натільної тапостільної білизни.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступнихдля дітей та захищених від потрапляння прямих сонячних променів місцях притемпературі не вище 50°С. Термін зберігання – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z