Загружается, подождите...

Спиртмурашиний (Spiritusacidi formici)


міжнародна та хімічнаназви:Formicacid;основні фізико-хімічнівластивості: прозорабезбарвна рідина зі специфічним різкимзапахом, має густину 0,889-0,892;

склад: 1 мл розчину містить 0,014 гмурашиної кислоти;допоміжні речовини: спирт етиловий 70%.

Форма випуску. Розчин для зовнішньогозастосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Засіб, що діє на чутливінервові закінчення. Код АТС

Фармакологічні властивості. Спирт мурашинийвідноситься до засобів, що подразнюють нервові закінчення, зокрема діють начутливі нервові закінчення. Внаслідок стимуляції рецепторів шкіри і підшкірнихутворень препарат виявляє не тільки рефлекторний, а й загальний гуморальнийвплив. Подразнення мурашиним спиртом рецепторів супроводжується стимуляцієюутворення і вивільнення ендорфінів, динорфінів, пептидів, що відіграють важливуроль в регуляції больових відчуттів, проникності судин та інших процесів.

Показання для застосування. Спирт мурашинийпризначають при невралгіях, міозитах, артралгіях та інших запальнихзахворюваннях опорно-рухового апарату.

Спосіб застосування та дози. Спирт мурашинийзастосовують як зовнішній лікарський засіб для розтирання ураженої ділянкитіла. Кратність застосування препарату і тривалість курсу визначаютьсяхарактером і вираженістю захворювання, характером його базисної фармакотерапіїабо використанням спирту мурашиного для монотерапії.

Побічна дія. Можуть спостерігатися,особливо при підвищеній індивідуальній чутливості, сильне подразнення шкіри,висипи, утворення пухирів.

Протипоказання. Спирт мурашинийпротипоказаний при екземах, запальних і інфекційних захворюваннях шкіри,локалізованих в ділянці його застосування, а також при алергічних захворюванняхі підвищеній чутливості до нього.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратами длязовнішнього застосування, що містять органічні сполуки, можуть утворюватисянові сполуки, денатурація білкових компонентів.

Передозування. Не виявлено.

Умови та термін зберігання.Зберігаютьу прохолодному, захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітеймісці. Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z