Загружается, подождите...

Спазмінал -arn (Spasminalum -arn)


основні фізико-хімічні властивості: гранули кулеподібної форми, білого кольоруз сіруватим або кремуватим відтінком, солодкі на смак;

склад: 10 г гранул містять арніки 6СН 20 мг, беладонни 6СН20 мг, кокулюсу 6СН 20 мг, колоцинту 6СН 20 мг, магнію фосфату 6СН 20 мг;допоміжні речовини: крупка цукрова гомеопатична.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості.До складу препарату входять 5досліджених і добре вивчених гомеопатичних монопрепаратів.Сполучення складових інгредієнтівзабезпечує лікування захворювань, у патогенезі яких суттєву роль відіграє спазмгладкої або поперечносмугастої мускулатури. При цьому арніка особливо ефективнапри стискаючому головному болю, болю в ділянці серця, судомному стані,стискаючому болю в ділянці печінки, судомному болю в шлунку. Беладонна показанапри колючому та ріжучому головному болю, болю в шлунку та кишечнику, болю вділянці нирок, матки. Колоцинт має добрий ефект при запамороченнях, припливахкрові до голови; стискаючих, ріжучих і колючих болях у животі; болях у ділянцінирок з посиленим виділенням сечі. Кокулюс діє головним чином при шлунковихрозладах, нудоті із запамороченням, спазмах шлунка. Магнію фосфат ефективнийпри спазматичних болях у грудях, шлунку; при сухому спазматичному кашлі.Препарат швидко та майже повністю всмоктується післяперорального застосування.Дія препарату є сукупною дією його компонентів.

Показання для застосування. Мігрень, пілороспазм, холецистит,спастичний коліт, біль спазматичного характеру різної локалізації; кишкова,шлункова, печінкова, ниркова коліки.

Спосіб застосування та дози. Діти від 1 до 6 років із розрахунку - 1гранула на кожний рік життя, старше 6 років і дорослі – по 6 гранул під язик доповного розсмоктування. Разову дозу приймають 2-3 рази на день, за 30 хвилин доабо через 1-1,5 години після їди. Курс лікування – 1,5-2 місяці. У гострихвипадках прийом разової дози повторюють через 30-40 хвилин до зникнення спазмів,але не більше 3 днів поспіль.Побічна дія. Можливіалергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вікдитини до 1 року.

Передозування. Підвищені дози не спричинюють шкідливих наслідків іне потребують антидотної терапії – достатньо припинити прийом препарату.

Особливості застосування. Можна застосовувати вагітним і жінкам, якігодують груддю.Тютюнопаління, вживання кави та алкоголю послаблюєтерапевтичну дію Спазміналу -ARN®.За необхідності додаткового курсу лікуваннярекомендується робити перерву на 2 тижні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з лікарськими засобами не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світлата недоступному для дітей місці, при температурі 18-25 0С. Термінпридатності - 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z