Загружается, подождите...

Сойфем (Soyfem)


основні фізико-хімічні властивості: довгасті, двоопуклі, вкриті оболонкоютаблетки, бежевого кольору, з вкрапленнями від білого до темно-бежевогокольору, з лінією розлому на одному боці, з гладкою поверхнею;

склад: 1 таблетка містить 100 мг сухого екстрактунасіння сої (Glycine max semen extr.), який містить 26 мг комплексу ізофлавоніву перерахуванні на геністеїн;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,повідон, кросповідон, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, тальк,гліцерин.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою. Фармакотерапевтична група. Інші засоби, щозастосовуються в гінекології. Код АТС G02СХ.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Лікарський засіб зменшує симптоми, що виникають вперіод менопаузи: припливи, надмірне потовиділення, розлади сну, підвищеназбудливість, депресія. Завдяки хімічній подібності до естрогенів ізофлавоноїдисої (геністеїн і даїдзеїн) можуть зв’язуватись із відповідними рецепторамижіночих статевих органів. Це зумовлює зменшення вираженості розладів,пов’язаних із зниженням продукції жіночих статевих гормонів у період менопаузи.Окрім того, застосування лікарського засобу при дотриманні відповідноїдієти попереджує розвиток серцево-судинних захворювань.Фармакокінетика.ВсмоктуванняІзофлавоноїди містяться в рослинах у формі глікозидів та є біологічнонеактивними. Всмоктування глікозидів сої відбувається у шлунково-кишковомутракті. Їх біологічна доступність залежить від дієти і становить 13 - 35%. За участі кишкових ферментів (глікозидаз) глікозиди гідролізуються доактивних форм – агліконів. Фармакокінетика соєвих ізофлавонів залежить відкишкової мікрофлори. Після всмоктування аглікони проникають в систему кишково-печінковогокровообігу. Метаболізуються в печінці шляхом кон’югації агліконів ізглюкуроновою кислотою. Метаболіти виводяться із організму нирками.

Показання для застосування. Усунення симптомів, пов’язаних із менопаузоюу жінок: припливи, надмірне потовиділення, розлади сну, підвищена збудливість,депресія, в тому числі профілактика серцево-судинних розладів.

Спосіб застосування та дози. Сойфем рекомендовано застосовувати по 1 - 2таблетки 2 рази на добу, під час їди, запиваючи невеликою кількістю рідини. Курс лікування становить 6 - 12 місяців. У підтримуючих дозах (1таблетка 2 рази на добу) може застосовуватися тривалий час.

Побічна дія. При дотриманні рекомендованого дозування не виявленопобічної дії.

Протипоказання. Вагітність і лактація.

Передозування. Не описано випадків передозування.

Особливостізастосування. Препарати, щовміщують ізофлавони, не потребують особливої обережності при застосуванні. Враховуючислабку естрогенну дію лікарського засобу, рекомендовано зібрати у пацієнткианамнез щодо одночасного застосування пероральних контрацептивів.Вплив на здатність керувати транспортними засобами і рухомимимеханізмами, що потребують великої концентрації уваги.Препарат не впливає на здатність керуватитранспортом і працювати зі складними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дотепер не відомо про випадки взаємодіїСойфему з іншими лікарськими засобами.

Умови та термінзберігання. Зберігати унедоступному для дітей, сухому місці при температурі 15 - 25°С. Термінпридатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z