Загружается, подождите...

Корвалтаб (Sorvaltab)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору звкрапленнями, круглої форми з плоскою поверхнею з фасками;

склад: 1 таблетка містить етилового ефіру a-бромізовалеріанової кислоти – 8,2мг; фенобарбіталу – 7,5 мг; олії м’ятної – 0,58 мг;допоміжні речовини:b-циклодекстрин, крохмаль картопляний, таблетоза, целюлоза мікрокристалічна,магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні препарати. Код АТС N05С B02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Седативний, судинорозширювальний, спазмолітичнийзасіб. Сприяє зниженню збудливості центральної нервової системи, виявляєзаспокійливу дію та полегшує настання природного сну. Етиловий ефірa-бромізовалеріанової кислоти, що входить до складу препарату, виявляєседативну і спазмолітичну дію, подібну до дії екстракту валеріани; у великихдозах спричиняє також легкий снодійний ефект. Фенобарбітал виявляє седативну тапомірну спазмолітичну дію. Олія м’яти спричиняє рефлекторнийсудинорозширювальний та спазмолітичний ефекти.

Показання для застосування. Неврози з підвищеною дратівливістю; підвищеназбудливість; безсоння, у тому числі порушення засинання; нейроциркулярнадистонія; тахікардія; не різко виражений спазм коронарних судин; ранні стадіїгіпертонічної хвороби; спазми органів травного тракту, пов’язані знейровегетативними розладами.

Спосіб застосування та дози. Дозування та тривалість курсу лікуваннявстановлюються лікарем індивідуально для кожного хворого. Дорослим, як правило,призначають по 1-2 таблетки препарату 2-3 рази на добу до їди. При тахікардіїта спазмах коронарних судин разова доза може бути збільшена до 3 таблеток.

Побічна дія. Корвалтаб добре переноситься, навіть при триваломузастосуванні побічних ефектів, звичайно, не спостерігається. У деяких випадкахможливі сонливість, легке запаморочення, шкірні алергічні реакції. Вказаніявища проходять при зниженні дози або припиненні прийому препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Препарат не призначають вагітним та під час годування груддю.

Передозування. Можливі сонливість, слабкість, запаморочення. Лікування: припинення прийому препарату, промивання шлунка ісимптоматична терапія. Специфічного антидоту немає.

Особливості застосування. Під час лікування препаратом не рекомендуєтьсязайматися діяльністю, що потребує підвищеної уваги, швидких психічних тарухових реакцій. Під час прийому препарату не слід вживати алкоголь.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Корвалтаб підсилює дію седативнихпрепаратів, нейролептиків, транквілізаторів, алкоголю. Дія препаратупосилюється на фоні застосування препаратів вальпроєвої кислоти.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі від 8 ºС до 15 ºС. Термін придатності – 1,5 року.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z