Загружается, подождите...

Сон-норма (Son-norma)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, розчинні у воді,білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Кофеї 30СН 20мг, Кофеї 200СН 20 мг, Aрніки 30СН 20 мг, Iгнації 1000СН 20 мг, Циміцифуги200СН 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фармакологічнівластивості препарату обумовлені поєднанням рослинних компонентів, що входятьдо складу препарату. Скорочує час засинання, підвищує якість сну, не змінюючийого фізіологічних фаз. Зменшує вплив емоційних, вегетативних та моторнихподразників, що порушують механізм засинання. Під впливом препарату сон тапробудження спливають фізіологічно.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Порушення сну, безсоння.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 3років призначають по 5 гранул перед сном. У ситуаціях тривалого психоемоційногонапруження рекомендується прийом курсами по 3 - 4 тижні з перервами 7 днів.Гранули слід приймати під язик доповного розсмоктування. За необхідності гранули можуть бути заздалегідь розчиненіу невеликій кількості води.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Діти до 3 років.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Препарат не спричиняє денної сонливості і тому немає негативної дії на здатність керувати автомобілем та механізмами. Вагітність і лактація.Застосуванняпрепарату можливо лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищуєпотенційний ризик для плода або дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При поєднанні з іншими лікарськими засобамиінтервал між їх прийомом повинен становити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності — 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z