Загружается, подождите...

Солвін™ (Solvin™)


міжнародна тахімічна назви: bromhexine;циклогексил-N-метил-(2-аміно-3-5-дибромобензил)-амінохлорид;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглі, плоскі, оранжевогокольору, з фаскою та рискою; допускаються вкраплення;

склад: 1 таблетка містить бромгексину гідрохлориду 8 мг;допоміжні речовини: лактоза, крохмаль кукурудзяний, смола акації,натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, барвник сансет жовтий, желатин,кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк очищений.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застуднихзахворюваннях. Муколітичні засоби. Код АТС R05C B02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарат виявляємуколітичну (секретолітичну) та відхаркувальну дію. Муколітичний ефектпов’язаний з деполімеризацією і розрідженням мукопротеїнових імукополісахаридних волокон. Однією з важливих особливостей дії бромгексину єйого здатність стимулювати утворення сурфактанту.Препарат виявляє слабку протикашльову дію.Фармакокінетика.Практично повністю всмоктується з ШКТ, метаболізується при “першомупроходженні” через печінку. Біодоступність становить 80%. В плазмі зв’язуєтьсяз білками. Максимальна концентрація досягається через годину. Періоднапіввиведення – 6,5 години. Виводиться нирками.

Показання для застосування. Гострі і хронічні бронхіти різної етіології,у тому числі ускладнені бронхоектазами, бронхіальна астма, туберкульоз легенів,пневмонія. Препарат можна також застосовувати для санації бронхіального деревау передопераційний період, а також для запобігання накопиченню в бронхахгустого в’язкого мокротиння після операції. Призначають також для прискореннявиділення контрастної речовини після бронхографії.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо, незалежновід прийому їжі. Дози для дорослих – по 2 таблетки 3–4 рази на добу.Для дітей від 3 до 4 років – по ¼ таблетки (2 мг) 3–4 рази надобу; від 5 до 14 років – по ½ таблетки (4 мг) 3 рази на добу.

Побічна дія. Препарат звичайно добре сприймається. В окремихвипадках можливі алергічні реакції (шкірний висип, риніт). Рідко зустрічаютьсяшлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, диспепсія, загострення виразковоїхвороби), можливо тимчасове підвищення рівня трансамінази сироватки.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату.Вагітність, годування груддю, діти до 3 років.

Передозування. Симптоми

: нудота, блювання. Лікування:промивання шлунка; симптоматична терапія.

Особливості застосування. При гострій нирковій недостатності потрібновраховувати можливість накопичення метаболітів бромгексину в печінці.У період лікування препаратом для посилення секретолітичного ефектурекомендується вживати достатню кількість рідини. З обережністю застосовуватипри виразковій хворобі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Солвін™ не застосовують одночасно злікарськими засобами, які містять кодеїн, оскільки це ускладнює відкашлюваннярозрідженого бронхіального вмісту.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі від 8 до 25˚С. Термінпридатності – 4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z