Загружается, подождите...

Сольвенцій (Solvencium)


основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина зі слабкимспиртовим запахом;

склад: 1мл крапель містить кальцію фториду – 0,12 г, сірки – 0,12г, плаунубулавоподібного – 0,12 г, барбарису звичайного – 0,06 г, туї західної- 0,06 г.допоміжні речовини: спирт етиловий, 18% (об).

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патологіїопорно-рухового апарату. Код АТС М09А Х10.

Фармакологічні властивості. Звичайний остеохондроз (відкладення солей)являє собою обмінне захворювання, при якому продукти порушеного обміну речовин(так звані “солі” або “шлаки") відкладаються на поверхні кісток,найчастіше у ділянці суглобів. Препарат цілеспрямовано впливає регулюючим ізміцнюючим чином на обмін речовин. При цьому відкладення солей розсмоктується.Одночасно препарат усуває супутні симптоми й ускладнення (поліартрит,невралгія, вегетативні порушення).

Показання для застосування. Препарат застосовується для лікуванняостеохондрозу, артритів, поліартриту обмінного походження. Як допоміжний засібможе застосовуватися також при артритах і артозах необмінної природи.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають по 8-10 крапель 1-2рази на день; 4 дні приймати, потім перерва на 3 дні, ця схема лікування надаліповторюється; як правило, курс лікування триває не менше 4-6 міс. Препаратрозчиняють у воді (приблизно чверть склянки) і п’ють маленькими ковтками,якнайдовше затримуючи у роті. Їжа послаблює дію препарату, тому слід йогоприймати за півгодини і більше до прийому їжі або через півгодини і більшепісля їжі. У тяжких випадках лікування триває 1-2 роки. Первинна дія помітнанабагато раніше – звичайно, на 2-3 тижні прийому препарату. При прийомі інодіможливе т.зв. первинне погіршення чи реакція – тимчасове посилення наявнихсимптомів захворювання. Така реакція – сприятливе явище, що свідчить проактивний перебіг лікувальних процесів. При першій її появі необхідно зробитиперерву в прийомі препарату на 1-3 тижні.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Немає.

Передозування. Відомостей щодо випадків передозування немає.

Особливості застосування. Препарат нешкідливий і може застосовуватися вповному обсязі при будь-яких патологічних станах, у різних вікових групах, привагітності, лактації. Препарат у дітей не застосовується.Препарат не впливає на здатність керування транспортними засобами іобслуговування механізмів. Випадкові короткі перерви і пропуски прийомів недуже позначаються на загальному процесі лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Значних явищ несумісності з лікарськимипрепаратами інших груп не виявлено.

Умови та терміни зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці,при температурі не вище + 25ºС. Термін придатності – 2 роки. Післязакінчення терміну придатності препарат не повинен застосовуватися.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z