Загружается, подождите...

Люголярозчин (Solutiolugoli)


основні фізико-хімічні властивості: прозора сиропоподібнарідина червоно-бурого кольору із запахом йоду;

склад: 100 г препарату містить: діючі речовини: йоду -1 г,калію йодиду - 2 г; допоміжні речовини: гліцерин, вода очищена.

Форма випуску. Розчин.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються призахворюваннях горла. Антисептики. Код АТС R02AA20.

Фармакологічні властивості. Люголя розчин з гліцериноммає бактерицидну дію за рахунок вмісту в ньому вільного йоду. Препарат маєпротимікробну дію на грампозитивні та грамнегативні бактерії, у тому числі настрептококи, стафілококи, кишкову паличку, клебсієли, вульгарний протей.

Показання для застосування. Люголя розчин з гліцериномзастосовують при різних запальних процесах слизових оболонок глотки та гортані– при хронічному ларингіті, тонзиліті, фарингіті.

Спосіб застосування та дози. Препарат можназастосовувати як дорослим, так і дітям. Люголя розчин з гліцерином застосовуютьзовнішньо. Тампоном, змоченим препаратом, змащують слизові оболонки глотки тагортані. Тривалість курсу лікуваннязалежить від характеру захворювання та його вираженості.

Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься, алепри тривалому застосуванні, передозуванні або підвищеній чутливості можутьз’явитися явища йодизму (нежить, кропив’янка, слиновиділення, м’язоваслабкість, загальмованість, набряк Квінке та ін).

Протипоказання. Препарат протипоказаний припідвищеній чутливості організму до йоду.

Передозування. Можлива поява явищ йодизму.

Особливості застосування. Відсутні

.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в прохолодному (8-15°С), захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності- 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z