Загружается, подождите...

Фурацилінурозчин (Solutiofuracilini)


міжнародна назва: nitrofural;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтого кольору, із запахомспирту;

склад: 10 мл розчину містить фурациліну (нітрофуралу)0,0066 г;допоміжна речовина: спирт етиловий 70%.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Фурацилін єантисептичний та дезинфікуючийзасіб. Похідні нітрофурану. Код АТС D08A F01.

Фармакологічні властивості. Фурацилінє антибактеріальнимзасобом. Порушує утворення ацетил-КоА з піровиноградної кислоти, тобто обміненергії і синтетичні процеси в мікробній клітині. Пригнічує ріст і розмноженнястафілококів, стрептококів, дизентерійної палички, кишкової палички, сальмонелипаратифу, збудника газової гангрени та інших грампозитивних та грамнегативнихбактерій.

Показання для застосування. Застосовують при хронічних гнійних отитах тапри фурункулах зовнішнього слухового проходу.

Спосіб застосування та дози. Застосовують зовнішньо. Наносять по 8 –10крапель на ватний тампон або турунду та вводять у зовнішній слуховий прохід 2рази на день.

Побічна дія. При зовнішньому використанні препарат звичайнодобре переноситься. В окремих випадках можливі дерматити, що потребуютьтимчасової перерви у лікуванні або припинення застосування препарату.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість (ідіосинкразія).Застосування протипоказане особам з алергічними дерматозами.

Передозування. При застосуванні великих доз препарату можливепосилення проявів описаної побічної дії. У таких випадках прийом препаратуприпиняють.

Особливості застосування. Препарат призначений лише для зовнішньогозастосування. В періоди вагітності, лактації та у дітей до 12 років доцільністьзастосування препарату вирішується індивідуально. Вплив на здатність керуватитранспортними засобами та складними механізмами не спостерігався.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. На даний час взаємодія фурациліну розчинудля зовнішнього застосування з іншими лікарськими препаратами не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла місці притемпературі від 8 °С до 15 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z