Загружается, подождите...

Аміакурозчин (Solutioammonii caustici)


основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна дужелетка рідина з гострим запахом і сильною лужною реакцією. Змішується з водою іспиртом у всіх співвідношеннях;

склад: 1 мл розчину міститьаміаку 0,1 г:допоміжна речовина: вода очищена.

Форма випуску. Розчин длязовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, якістимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин. Код АТСR07A X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Аміаку розчин належить долікарських засобів, які подразнюють нервові закінчення. При нанесенні на шкіручинить подразнювальну та антимікробну дію, добре очищає шкіру. Фармакокінетика.Препарат не надходить докров´яного русла.

Показання для застосування. Непритомний стан,зовнішньо – у хірургії для обробки рук за методом Спасокукоцького-Кочергіна,при укусах комах.

Спосібзастосування та дози.Аміаку розчин використовують інгаляційно, зовнішньо. При інгаляційномузастосуванні, як засіб швидкої допомоги, невеликий шматочок марлі або вати,змочений розчином аміаку, обережно підносять до носових отворів на 0,5 - 1 сек.При укусах комах розчин аміаку застосовують зовнішньо у вигляді примочок.Для миття рукхірурга – 25 мл аміаку розчину додають до 5 л. теплої кип’яченої води. Розчинспричинює антимікробну дію і очищає шкіру.

Побічна дія. При тривалійекспозиції (інгаляційне застосування) аміаку розчин може викликати рефлекторнузупинку дихання.

Протипоказання. Місцеве застосуванняпротипоказане при дерматитах, екземах, інших шкірних захворюваннях, а також привідкритих травматичних ушкодженнях шкірних покривів.

Передозування. При інгаляційномузастосуванні - рефлекторна зупинка дихання, при місцевому застосуванні –подразнення, дерматити, екземи у місці аплікації.

Особливості застосування. Місцеве застосуванняможливе тільки на неушкоджену шкіру.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати недоступному для дітей місці притемпературі не вище 25°С. Термінпридатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z