Загружается, подождите...

Воднюперекису розчин 3% (Solutio hydroheniiperoxidi diluta 3%)


основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина без запаху або зіслабким специфічним запахом. Має слабо кислу реакцію. Швидко розкладається принагріванні, дії світла.

Склад: 1 мл розчину містить водню перекису – 30 мг;допоміжні речовини: натрію бензоату, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, водний.

Фармакологічна група. Антисептичні та дезинфікуючі засоби. Код АТСD08AX01.

Фармакологічні властивості. Водню перекису розчин 3% має антисептичний,дезинфікуючий та гемостатичний ефекти.Приконтакті водню перекису з ушкодженою шкірою та слизовими оболонкамививільнюється активний кисень, який сприяє очищенню поверхні рани таінактивації органічних речовин (протеїн, кров. гній ). При застосуванніпрепарату відбувається лише тимчасове зменшення кількості мікроорганізмів.

Показання до застосування. Водню перекису розчин 3% застосовують якдезинфікуючий та дезодоруючий засіб для промивання та полоскання при стоматитах,пародонтозі, ангінах, гінекологічних захворюваннях, для лікування гнійних ран,при опіках, а також при капілярних кровотечах із поверхневих ран, носовихкровотечах.

Спосіб застосування та дози. Для полоскання, аплікацій, обробки гнійнихран та опікової поверхні розводять 1 столову ложку препарату в 1 склянці води.Ушкоджені ділянки шкіри змазують розчином, користуючись ватним або марлевимтампоном.

Побічна дія. Можливе виникнення відчуття печії в момент обробкирани. В окремих випадках при індивідуальній непереносимості препарату можливевиникнення місцевих алергічних реакцій.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Не вводять упорожнини та глибокі рани (можливість емболії ).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Водню перекису розчин 3% не можназастосовувати місцево сумісно з лужними препаратами, окислювальними тавідновлювальними засобами (реакція із виділенням кисню).

Передозування. Не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігають у прохолодному, захищеному від світлата недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z