Загружается, подождите...

Солідаго композитум c (Solidago compositum s)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин без запаху;

склад: 2,2 мл містять: Solidago virgaurea D3, Berberis vulgaris D4, Vesicaurinaria suis D8, Pyelon suis D10, Ureter suis D10, Urethra suis D10,Terebinthina laricina D6, Hydrargyrum bichloratum D8, Acidum arsenicosum D28,Cuprum sulfuricum D6, Barosma D8, Hepar sulfuris D10, Capsicum annuum D6,Orthosiphon aristatus D6, Equisetum hiemale D4, Chondodendron tomentosum D6,Lytta vesicatoria D6, Apisinum D8, Baptisia tinctoria D4, Natrium pyruvicumD10, Pyrogenium-Nosode D198, Smilax D6, Colibacillinum-Nosode D13,Coxsackie-Virus A 9-Nosode D8, Argentum nitricum D6 по 22 мкл кожного;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат протизапальної,імуномодулюючої, репаративної, діуретичної, спазмолітичної,антисептичної дії. Дія препарату базується на активації захисних сил організмуі нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального татваринного походження, які входять до складу препарату.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. У комплексному лікуванні підгострих і хронічнихзахворювань нирок і сечовивідного тракту, таких як цистит, цистопієліт,сечокам’яна хвороба, гідронефрози; нічні енурези, дизурія при 1-й стадіїаденоми простати, звуження сечовивідного каналу; гіпертонія при гостромугломерулонефриті; для стимуляції екскреторних функцій нирок, у т. ч. у випадкугіпергідрозів.

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим ідітям від 6 років − 1 ампула по 2,2 мл. Застосовувати у виглядівнутрішньом’язових, підшкірних, внутрішньошкірних, а за необхідності –внутрішньовенних ін’єкцій, дітям − у вигляді “питних ампул” (розчинитиразову дозу в 5-10 мл води та випити, затримуючи на кілька секунд у роті) 1-3рази на тиждень. Курс лікування – 4-6 тижнів.

Побічна дія. Препарат звичайно добрепереноситься, але в окремих випадках, через індивідуальну чутливість докомпонента препарату Solidago virgaurea (золотої розги) можливо слиновиділення.В такому разі прийом препарату треба тимчасово припинити до зникнення проявівалергічної реакції.

Протипоказання. Не відомі.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. З урахуванням особливостей перебігу захворювання тастану хворого можна змінювати тривалість курсу лікування та спосіб застосування(пероральний прийом препарату: розчинити разову дозу в 5-10 мл води та випити,затримуючи на кілька секунд у роті, ін’єкції в акупунктурні точки).Досвіду лікування препаратом дітей до 6 років немає.Питання про доцільність застосування препаратувагітними та жінками, що годують груддю, вирішується індивідуально.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у зовнішній картонній пачці притемпературі від 15оС до 25оС.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності − 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z