Загружается, подождите...

Сноверин -arn (Snoverinum - arn)


основні фізико-хімічні властивості: гранули кулеподібної форми, білого кольоруз сіруватим або кремуватим відтінком, солодкі на смак;

склад: 10 г гранул містять гельземіну 6СН 25 мг, ігнації6СН 25 мг, кофеї 6СН 25 мг, нукс воміки 6СН 25 мг;допоміжні речовини: крупка цукрова гомеопатична.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.Фармакодинаміка. До складу препарату входять 4досліджені та добре вивчені гомеопатичні монопрепарати.Сполучення складових інгредієнтівзабезпечує заспокійливу та загальнозміцнюючу дію, ефективну для нормалізаціїсхеми сну. При цьому Кофея особливо ефективна при безсонні з неможливістюзаснути увечері, а Нукс воміка – при ранніх пробудженнях ( коли пацієнтпрокидається о 4-й годині і не може заснути до 6-7 години ранку, потім засинаєі вранці почуває себе розбитим). Ігнація застосовується при психоемоційнійлабільності, нав’язливій тривожності та страхах, коли сон поверхневий, з частимипробудженнями. Гельземін у сполученні з Ігнацією – основний гомеопатичний засібпри психічному стресі, виявляє номалізуючу дію на вегетативну нервову систему.Препарат швидко та майже повністю всмоктується післяперорального застосування.Дія препарату є сукупною дією його компонентів.Проведення кінетичних спостережень неможливе, оскільки всі компоненти не можутьбути відстежені за допомогою біодосліджень.

Показання для застосування. Стреси, психоемоційні перевантаження,неврози з ознаками роздратування, тривожності, страхів, безсоння.

Спосіб застосування та дози. Приймати через 1-1,5 години після вечері,один або два рази з інтервалом 30 хвилин. Діти від 1 до 6 років життя урозрахунку – 1 гранула на кожний рік життя, старше 6 років і дорослі – по 6гранул під язик до повного розсмоктування. Курс лікування становить 1,5-2місяці.Побічна дія. Невиявлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Підвищені дози не викликають шкідливих наслідків тане потребують антидотної терапії – достатньо припинити прийом препарату. Принеобхідності додаткового курсу лікування рекомендується зробити перерву на 2тижні.

Особливості застосування. Ефективний для лікування дітей, дорослихта осіб похилого віку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Комбінація з іншими препаратами тавітамінами можлива та доцільна. Взаємодія з іншими лікарськими засобаминевідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світлата недоступному для дітей місці при температурі 8-150 С .Термін зберігання - 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z