Загружается, подождите...

Склеро-гран (Sklero-gran)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, розчинні у воді,білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Ауруму йодатуму30СН 20 мг, Гінкго білоба 30СН 20 мг, Баріуму карбонікуму 30СН 20 мг, Плюмбумуметалікуму 30СН 20 мг, Лікоподіуму 30СН 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Механізм діїобумовлений властивостями та поєднанням компонентів, що входять до його складу.Виявляє ангіопротекторну, метаболічну, спазмолітичну, протизапальну, імуностимулюючу,психотропну, антидепресивну дію.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Зниження уваги, пам’яті,інтелектуальних здібностей внаслідок атеросклеротичних змін судин головногомозку, порушень мікроциркуляції (у тому числі при сенільній деменції).Запаморочення, шум у вухах,головний біль та інші нейросенсорні порушення.Розлади слуху та зоруатеросклеротичного походження.Переміжна кульгавість, як наслідокрозладів периферичного артеріального кровообігу.

Спосіб застосування та дози. Дорослим по 5 гранул підязик 1 раз на добу курсами по 3 місяці 2-3 рази на рік.Гранули приймати під язик доповного розсмоктування за 15-20 хв до або через годину після їди. Занеобхідності, гранули можуть бути заздалегідь розчинені у невеликій кількостіводи.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Вагітність і лактація. Застосуванняпрепарату можливо лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищуєпотенційний ризик для плода або дитини.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.При поєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх приймом повиненстановити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z