Загружается, подождите...

Скін-кап (Skin-cap)


основні фізико-хімічні властивості: маслянистий, жовтуватий розчин з білимичастинками, з характерним запахом;

склад: 100 мл розчину містять: цинку піритіону - 0,2 г; допоміжні речовини: натрію лаурилсульфат, ізопропілмірістат, спиртетиловий, сорбітол 70%, твін-80, ізобутан, пропан, бутан.

Форма випуску. Аерозоль.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Препарати з пом’якшувальноюта захисною діями. Код АТС Д02АВ

Фармакологічні властивості. Препарат виявляє антисептичну, в’яжучу та протизапальнудії: пригнічує проліферацію епітеліальних клітин шкіри.

Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні цинк пірітіоннакопичується в місцях ураження шкіри. Системна абсорбція відбувається дужеповільно, тому препарат виявляється у крові у слідових кількостях.

Показання для застосування. Скін-Кап аерозоль застосовують для лікуваннядорослих та дітей, старших 3 років, як зовнішній засіб. Призначають прилікуванні різних форм псоріазу, дерматитів ( у тому числі атопічного танейродерміту), екземи, запальних реакцій шкіри, шкірного свербежу, підвищеноголущення шкіри, себореї волосистої частини голови, а також різнокольоровоголишаю.

Спосіб застосування та дози. Препарат розпилюють на всі уражені ділянкишкіри, тримаючи на відстані близько 15 см від поверхні шкіри. Уражені ділянкиоброблюють 2-3 рази на день до досягнення клінічного ефекту. Для досягненнястійкого ефекту, застосування препарату рекомендується продовжити протягомодного тижня після зникнення симптомів.Перед застосуванням флакон струснути декілька разів. Під часрозпилення флакон потрібно тримати у вертикальному положенні.Для обробки лікарським препаратом волосистої частини головизастосовується спеціальна насадка.

Побічна дія. У поодиноких випадках можливі алергічні реакції (почервонінняшкіри, свербіж, шкірний висип).

Протипоказання. Еритродермія. Підвищена чутливість до компонентівпрепарату. Дитячий вік до 3 років.

Передозування. Симптоми передозування не виявлені.

Особливості застосування. Можливе застосування препарату за абсолютнимпоказанням у період вагітності та лактації. При експериментальному дослідженніне виявлена ембріотоксична та тератогенна дії препарату. Препарат застосовуютьпри поверхневих неінфікованих ураженнях шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Скін-Кап аерозоль не рекомендуєтьсязастосовувати одночасно з мазями або кремами, що містять глюкокортикостероїди.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від діїсвітла місці, при температурі від 4 – 50 °С, у недоступному для дітей місці.Термін зберігання -5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z