Загружается, подождите...

Сирепар (Sirepar)


основні фізико-хімічні властивості: непрозорий, чистий розчин червоно-бурогокольору з характерним запахом печінки і фенолу, без механічних домішок;

склад: 1 мл розчину містить 10 мкг ціанокобаламіну у вигляді водногогідролізату екстракту печінки; допоміжна речовина: фенол.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Гепатотропні засоби. Код АТС А05В А08.

Фармакологічні властивості. Препарат містить гідролізат печінки ізстандартною концентрацією ціанокобаламіну (вітаміну В12). Прискорюєрегенерацію паренхіматозної тканини печінки завдяки ліпотропному ефекту.Підвищує детоксикаційні властивості гепатоцитів.Фармакокінетика.При внутрішньом’язовому введенні повільновсмоктується, при внутрішньовенному введенні швидко проникає у тканини.Ціанокобаламін проникає через плаценту, а також виділяєтся в грудне молокожінок, що годують.

Показання для застосування. Хронічний та підгострий гепатит, цироз печінки, жировадистрофія печінки різного генезу, дегенеративна зміна паренхіми печінки,токсичне та медикаментозне ураження печінки.

Спосіб застосування та дози. Сирепар застосовують внутрішньом’язово тавнутрішньовенно. Добова доза для дорослих як при внутрішньовенному, так і привнутрішньом’язовому введенні – 2 - 3 мл розчину (вводити повільно). Загальнакурсова доза становить приблизно 150 - 200 мл. Дітям: від 1 року до 4 років: по 1-3 мл внутрішньом’язово або внутрішньовенно1 раз на добу протягом 2-6 тижнів. Рекомендується починати з низьких доз,поступово збільшуючи дозу на 0,5 мл на день. При внутрішньовенному введенні Сирепар доцільно розводити фізіологічнимрозчином або кров’ю.

Побічна дія. Кропив’янка, відчуття жару, алергічні реакції(висипи на шкірі, свербіж, еритема).

Протипоказання. Гострий гепатит, печінкова кома, дифузне ураженняпечінки, алергія до препарату.

Передозування. У клінічній практиці зареєстрованих випадківпередозування не відзначено.

Особливості застосування. До початку лікування для встановлення підвищеноїчутливості до Сирепару 0,1 - 0,2 мл препарату вводять глибоко в сідничний м’яз.Якщо протягом 30 хв. не виникають симптоми алергічних реакцій, можна вводитипрепарат у терапевтичній дозі. Сирепар застосовується у вагітних та жінок, що годують тільки зажиттєвими показаннями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відзначена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15-30°C, у захищеному відсвітла місці. Термін придатності –3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z