Загружается, подождите...

Ерокс (Serox)


основні фізико-хімічнівластивості: круглі, двоопуклі таблетки, білого кольору, вкриті оболонкою;

склад: 1 таблетка містить10 мг серратіопептидази;допоміжні речовини: крохмаль, лактоза, желатин,метилпарабен;оболонка: целюлози ацетат фталат, пропіленгліколь,титану діоксид, тальк, діетил фталат, повідон, віск бджолиний, віск карнауби.

Форма випуску. Таблетки вкритіоболонкою, кишковорозчинні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, щозастосовуються при патології опорно-рухового апарату. Фермент. Код АТСM09 AB.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Серрапептаза, відома також яксерратіа пептидаза, є протеолітичним ферментом, виділеним із непатогенноїкишкової бактерії Serratia E15. Клінічні дослідження показали, що серратіопептидазамає фібринолітичну, протизапальну і протинабрякову активність.Крім зменшення запального процесу,серратіопептидаза послаблює біль внаслідок блокування вивільнення больовихамінів із запалених тканин.Серратіопептидаза зв”язується у співвідношенні 1:1 зальфа-2-макроглобуліном крові, який маскує її антигенність, але зберігає їїферментативну активність. Серратіопептидаза повільно переходить в ексудат умісці запалення і поступово рівні її в крові зменшуються. Шляхомгідролізу брадикініну, гістаміну і серотоніну серратіопептидаза безпосередньозменшує дилатацію капілярів і контролює їх проникність. Серратіопептидазаблокує інгібітори плазміну, сприяючи таким чином фібринолітичній активностіплазміну. Фармакокінетика

. Препарат проходить через шлунокнезміненим і абсорбується в кишечнику. Серратіопептидаза в незначній кількостівиявляється в сечі.

Показання для застосування.Хірургія: розтягнення ірозриви зв’язок, переломи і вивихи, набряки і запалення приушкодженні м’яких тканин та після пластичних операцій.Захворювання верніхдихальних шляхів: для полегшення відходження в’язкого мокротиння з бронхів та секретупридаткових пазух.Інфекційнізахворювання: муколітична активність препарату проявляється при інфекціях в порожнинівуха та синусах.Дерматологія: гострі запальні дерматози.Акушерство і гінекологія: гематоми, застій умолочних залозах.

Спосіб застосування тадози. Препаратпризначають дорослим по 5-10 мг (1таблетка) 3 рази на добупісля їжі. Таблетки слід ковтати, не розжовуючи.Тривалість курсу лікування залежитьвід характеру патологічного процесу і визначається лікарем.

Побічна дія. В окремих випадках призастосуванні препарату може спостерігатися розвиток діареї, нудота, блювання,анорексія, дискомфорт в ділянці шлунково-кишкового тракту. Дуже рідко можливаносова кровотеча та виділення мокротиння з домішками крові.

Протипоказання. Підвищена чутливістьдо серратіопептидази у вигляді почервоніння шкіри, висипу.

Передозування.Симптоми: нудота, блювання,анорексія, дискомфорт в ділянці шлунково-кишкового тракту. В екстремальнихвипадках симптомами передозування можуть бути домішки крові в мокротинніта кровотечі.Лікування: Терапія симптоматична.

Особливості застосування. Оскільки препарат впливаєна згортання крові, його слід з обережністю застосовувати у пацієнтів іззагрозою кровотечі та з порушенням часу згортання крові, а також у пацієнтів,які приймають антикоагулянти.У разі тяжких захворюваньпечінки та нирок препарат застосовують з великою обережністю.Досвід застосування препарату удітей відсутній.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. При застосуванні препарату одночасно з антикоагулянтамипідвищується дія антикоагулянтів. Така комбінація препаратів повинназастосовуватися під пильним спостереженням лікаря.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурідо 25°С, у сухому,недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z