Загружается, подождите...

Септолете (Septolete)


основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі, зеленого кольорупастилки;

склад: 1 пастилка міститьбензалконію хлориду 1 мг,левоментолу 1,2 мг,олії м’яти перцевої 1 мг,олії евкаліптової 0,6 мг,тимолу 0,6 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, парафін рідкий,гліцерин, олія рицинова очищена, агент протипінний, сорбітол, глюкоза рідка(суха речовина), магнію стеарат, барвник хіноліновий жовтий (Е 104), барвникблакитний індиготин (Е 132), титану діоксид (Е 171), повідон, капол 600 Фарма,сахароза.

Форма випуску. Пастилки.

Фармакотерапевтична група. Лікарські засоби для застосування при захворюванняхгорла. Код АТС R02А А20.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Пастилки Септолете® мають антисептичну інезначну анестезуючу дію. Пастилки діють безпосередньо на мікроорганізми, якіінфікують ротову порожнину і горло. Вони запобігають поширенню інфекції іефективно знімають запалення ротової порожнини і горла. Бензалконію хлорид – цеантисептичний засіб. Завдяки емульгуючим властивостям він деполяризуєцитоплазматичні мембрани мікробів і тому збільшує їх проникність. Завдяки цьомувін чинить бактерицидну дію на грампозитивні і грамнегативні бактерії, а такожна Candida albicans. Ментол і олія м’яти перцевої діють як слабкі анестетики ізменшують суб’єктивні відчуття, наприклад поколюючий біль при ковтанні. У тойже час вони надають пастилкам приємного смаку. Тимол має антисептичну дію,підтримує дію інших речовин на бактерії і гриби. Олія евкаліпта чинитьантисептичну і протинабрякову дію на слизові оболонки верхніх дихальних шляхів.Фармакокінетика.Препаратне всмоктується у системний кровотік, а діє місцево.

Показання для застосування.Септолете® пастилки застосовують якзнеболюючий та атисептичний засіб при:інфекціях ротової порожнини і горла легкогоперебігу;застуді і грипі;запаленні слизової оболонкиротової порожнини і ясен;охриплості та утрудненомудиханні.

Спосіб застосування тадози. Розсмоктувати1 пастилку в роті через кожні 2 - 3 години.Рекомендована добова доза длядітей від 4 до 10 років - до 4 пастилок і для дітей від 10 до 12 років – до 6пастилок. Дорослим і дітям старше 12 років рекомендується приймати до 8пастилок на добу.

Побічнадія. У людейз підвищеною чутливістю до будь-якого інгредієнта препарату можуть виникатиреакції гіперчутливості.

Протипоказання. Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.Дитячий вік до 4 років.

Передозування. При одноразовому прийомі дози, що значноперевищує рекомендовану, можуть виникати шлунково-кишкові розлади, нудота,блювання і діарея. Високі дози поліолів можуть спричиняти діарею, особливо удітей.Якщо спостерігаються такі небажані ефекти, слідприпинити застосування препарату і провести симптоматичне лікування.

Особливості застосування.Препарат не слід приймати у дозах, які перевищуютьрекомендовані.Хворі на цукровий діабет повинні враховувати те, щокожна пастилка містить 218 мг лактози, 632 мг сахарози, 174,5 мг глюкози і152,7 мг сорбітолу. Препарат не призначають пацієнтам з дефіцитом лактази,галактоземією чи синдромом порушення всмоктування глюкози-галактози, знепереносимістю фруктози або з природженим дефіцитом сахарази-ізомальтази.Пастилкине рекомендується приймати разом з молоком, оскільки молоко знижуєпротимікробну активність бензалконію хлориду.Вагітність і годування груддюВагітні та жінки, якігодують груддю, можуть застосовувати препарат лише тоді, коли на думку лікаря,користь від застосування препарату перевищує потенційний ризик дляплода/дитини.Вплив наздатність керувати автомобілем та іншими механічними засобамиСептолете®пастилки не впливають на здатність керувати автомобілем та іншими механічнимизасоби.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25оСв захищеному від вологи та світла місці. Зберігати в недоступному для дітеймісці.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z