Загружается, подождите...

Септефрил (Septefrilum)


хімічна назва: [1,10-Декаметилен-біс(N,N-диметилметоксикарбонілметил)амоніюдихлорид];

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, з плоскоюповерхнею, рискою та фаскою;

склад: 1 таблетка містить декаметоксину 0,0002 г;допоміжні речовини: кальцію стеарат, пудра цукрова.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовують при захворюваннях горла.Місцеві антисептики. Код АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Декаметоксин належить до групи бісчетвертинних амонієвихсполук, виявляє антисептичну дію. У зв’язку з тим, що декаметоксин є поверхневоактивною речовиною, він змінює проникність мікробної клітини, викликаючи їїдеструкцію та загибель, на чому і ґрунтується антисептична дія препарату.Декаметоксинмає широкий спектр антимікробної дії (коринобактерії дифтерії, гноєтворні коки,в тому числі стафілококи, ентеробактерії, включаючи псевдомонади, споровімікроорганізми, найпростіші, дріжджоподібні грибки, дерматоміцети, віруси). Притерапії декаметоксином резистентні форми мікроорганізмів формуються повільно. Декаметоксин підвищує чутливість бактерій до антибіотиків, на мікробніклітини діє бактерицидно, спороцидно, фунгіцидно.Декаметоксин не пригнічує специфічну і неспецифічну імунологічнуреактивність організму людини.Максимальна дія декаметоксину настає через 7-10 хв після його прийому іпродовжується протягом години.

Показання для застосування. Септефрил призначають для профілактики і лікуваннязахворювань глотки і порожнини рота (стоматит, ангіна, тонзиліт, фарингіт і т.ін.). Препарат показаний для санації носіїв патогенного стафілококу ідифтерійної палички, при кандидозі слизової рота та глотки, а також дляпрофілактики інфекційних ускладнень перед і після операції у порожнині рота іглотці.

Спосіб застосування та дози. Септефрил розсмоктують у порожнині рота,тримають у порожнині рота до повного розсмоктування. Дорослим препарат призначають по 1 таблетці, 4-6 разів на добу, 3-4дні. Оптимальна терапевтична концентрація в слині досягається при використанні4-6 таблеток на добу. Дітям 5-15 років призначають Септефрил по 1 таблетці, 3-4 рази на добу,3-4 дні. Таблетки приймають після їди, потім протягом години утримуються відприйому їжі та пиття. Не більше 7 днів.

Побічна дія. Незначне підвищення салівації, що проходить післярозсмоктування таблетки.

Протипоказання. Застосування Септефрилу протипоказано при підвищенійіндивідуальній чутливості до препарату.Уданій лікарській формі препарат не застосовують для лікування дітей до 5 років.

Передозування. Про випадки передозування препарату Септефрил неповідомлялося.

Особливості застосування. У періоди вагітності і лактації препарат слідпризначати з обережністю через відсутність клінічних даних про безпеку застосуванняв цій групі пацієнтів. При застосуванні більше 7 днів – порушеннямікробіоценозу глотки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Септефрил підвищує чутливість бактерій доантибіотиків.

Умови та термін зберігання. Зберігають у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С. Термінзберігання - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z