Загружается, подождите...

Сеналде (Senalde)


міжнародна та хімічна назви: Cassia acutifolia/angustifolia;

основніфізико-хімічні властивості: таблеткикавового кольору, плоскі, круглої форми, з рискою;

склад: 1 таблетка містить кальцію сенозид уперерахунку на сенозид А+В – 13,5 мг;допоміжніречовини: крохмаль, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль, тальк, кремніюдіоксид, натрію крохмальгліколят, поліпласдон.

Формавипуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Послаблюючий засіб. Код АТС А06А В06.

Фармакологічні властивості.Механізмдії обумовлений переважно гальмуванням абсорбції рідини з товстого кишечнику,проявляється у пом’якшенні або розрідженні калових мас, а також стимулюючимвпливом на перистальтику товстого кишечнику. Препарат не подразнює слизовуоболонку кишечника, до нього не розвивається звикання.

Показання длязастосування. Гострий іхронічний запор.

Спосібзастосування та дози. Дорослимпризначають внутрішньо по 1 таблетці перед сном. При необхідності дозу можнапідвищити до 2-3 таблеток на 1 прийом.

Побічна дія. При застосуванні високих доз можливевиникнення метеоризму, кишкової коліки, діареї. При розвитку побічної діїнеобхідно припинити прийом препарату або знизити його дозу в 2 рази.

Протипоказання. Кишкова непрохідність, апендицит та інші запальнізахворювання органів брюшної порожнини, спастичний коліт, прищемлена грижа,нейрогенний запор і запор при ендокринних захворюваннях, вагітність, періодлактації, дитячий вік до 6 років.

Передозування.При передозуванні виникаютьсимптоми характерні для побічної дії (виникнення метеоризму, кишкової коліки,діареї).

Особливості застосування. Не рекомендується приймати довготривалий час (більше1 тижня), щоб запобігти розвитку діареї, дегідратації та атонії товстогокишечнику. З обережністю потрібно призначати препарат при вираженому порушенніфункції печінки і нирок.

Взаємодія зіншими лікарськими засобами. Нерекомендується приймати препарат протягом 2 год. до або після прийому інших лікарськихзасобів, це може зменшити всмоктування і ефективність останніх.Умови та термін зберігання. Зберігатив недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурівід 8 до 25 0С.Термін придатності

3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z