Загружается, подождите...

Обліпихова олія (Seabuckthorn oil)


основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від оранжево-червоного дооранжевого кольору, сигароподібної форми зі специфічним запахом; допускаєтьсянаявність білого нальоту на поверхні супозиторію;

склад: 1 супозиторій міститьконцентрат олії обліпихової 0,35 г;допоміжна речовина: жир твердий.

Форма випуску. Супозиторії.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на систему травлення іметаболичні процеси. Код АТС А16А Х10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Діючою речовиною супозиторіїв є концентрат оліїобліпихової, завдяки наявності у ній жиророзчинних біоантіоксидантів знижуєінтенсивність вільнорадикальних процесів та захищає від ушкодження клітиннімембрани, стимулює репаративні процеси та прискорює загоювання ран, має певнуантибактеріальну дію. Стимулює репаративні процеси при ураженнях шкіри таслизових оболонок. Фармакокінетика: Не досліджена.

Показання для застосування. У гінекології – кольпіти, ендоцервіцити,ерозії шийки матки; у проктології – тріщини заднього проходу.

Спосіб застосування та дози. У гінекології – по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом 8 - 12 діб;у проктології – по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом 7 - 10 діб.

Побічна дія. Алергічні реакції.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату,панкреатит, жовчокам’яна хвороба.

Передозування. Невідомо.

Особливості застосування. При необхідності курс лікування повторюють через 4 -6 тижнів.Необхідністьзастосування препарату у дітей визначається лікарем індивідуально в кожномуконкретному випадку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Немає даних про лікарські взаємодіїОбліпихової олії.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місціпри температурі від +8 оС до +15оС. Термін придатності –2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z